Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zimowa opowieść: Metoda Oddychania – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Zimowa opowieść: Metoda Oddychania – audiobook
TANIEJ 45 %

Stephen King  

Zbigniew Zapasiewicz  

01.01.2008

polski

02:54:00

Wydawnictwo Albatros

83-88087-33-94

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

Główny bohater opowiada o tajemniczym klubie, w którym tajemnicze jest kompletnie wszystko. Tajemnicze są książki, nieznane w świecie rzeczywistym, tajemniczy jest lokaj, tajemnicze są spotkania w - a jakże! - tajemniczej atmosferze. Przede wszystkim zaś tajemnicze są opowieści, którymi dzielą się członkowie klubu. Jedna z nich to właśnie tytułowa Metoda oddychania.

Emlyn McCarron opowiada historię niezwykłego porodu, jaki przed laty odebrał w Wigilię Bożego Narodzenia. Porodu, który zaczął się śmiercią pacjentki w wyjątkowo drastycznych okolicznościach...

Książka jest jedną z opowieści wchodzących w skład zbiorku "Cztery Pory Roku". Metoda oddychania jest czwartą z nowel tzw. Zimową opowieścią, opublikowanych w powyższym zbiorze.

Zimowa opowieść: Metoda Oddychania - audiobook

13,15 zł 23,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Marian Zabłodzki/2011-07-13

    Po wysłuchaniu tej powieści, muszę stwierdzić, że jest w niej wszystko, czego potrzeba arcydziełu - tajemnica, dreszczyk emocji, zaskakujące a jednocześnie przerażające zakończenie. Uważam, że to dzieło, przypadnie do gustu szczególnie Paniom, które poznając historię Panny Standsfield poczują w sobie kobiecą siłę.

1 - 1 z 1 opinii