Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

19 stopni – ebook

CENA NEXTO

Millie Bobby Brown  

08.11.2023

08.11.2023

polski

320

Time4YA

9788327166364

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Poruszająca opowieść o miłości, tęsknocie, niepewności i stracie, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia ukochanej babci autorki.

Londyn, rok 1942, trwa II wojna światowa. Niemieckie bombardowania nieustannie dają się we znaki mieszkańcom stolicy. We wschodniej dzielnicy miasta, Bethnal Green, mieszka osiemnastoletnia Nellie Morris. Mimo trudów wojny cieszy się kochającą rodziną, gronem oddanych przyjaciół oraz pracą asystentki burmistrzyni. Pewnego dnia poznaje przystojnego Raya, amerykańskiego pilota stacjonującego w pobliżu. Pomimo początkowej niechęci dziewczyny okazuje się, że miłość może rozkwitnąć nawet w najmroczniejszych czasach. Gdy Nellie nieśmiało zaczyna snuć plany o szczęśliwej przyszłości, wojna brutalnie niszczy jej marzenia. Podczas jednego z nalotów dochodzi do tragedii, a świat dziewczyny rozpada się na kawałki. I nie są temu winne wyłącznie niemieckie bomby…

Jak Nellie postąpi w obliczu dylematów moralnych? Czy jej rodzina poradzi sobie z niewyobrażalną stratą? I najważniejsze: czy miłość uleczy najgłębsze rany?

* * *

„Niezwykły debiut przypominający o nieznanej wstrząsającej tragedii, do której doszło podczas II wojny światowej na londyńskim East Endzie. Tę opowieść o pierwszej miłości, rozdzierających ludzkich dramatach i poszukiwaniu prawdy czyta się z zapartym tchem.”

FIONA DAVIS autorka bestsellera „New York Timesa”: The Spectacular

„Pełna bólu, ale też nadziei prawdziwa historia ludzi, którym będziesz mocno kibicować. Lektura zanurzy cię w East Endzie lat 40. XX wieku i pozostanie w twoim sercu na długi czas.”

KRISTIN HARMEL autorka bestsellera „New York Timesa”: The Paris Daughter

Millie Bobby Brown napisała przejmującą opowieść o dorastaniu, czerpiąc z historii swojej rodziny. 19 stopni to fenomenalna lektura dla jej fanów z całego świata.”

KATE QUINN autorka bestsellera „New York Timesa”: The Diamond Eye

19 stopni - ebook

35,25 zł 37,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!