Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Alicja w krainie iluzji – ebook

TANIEJ 7 %

Anna Skrzyniarz  

13.08.2013

07.08.2013

polski

188

Psychoskok

978-83-7900-100-2

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Alicja w krainie iluzji to powieść psychologiczna. Autorka splotła w niej własne przeżycia z doświadczeniami napotkanych za granicą rodaków, tworząc zarys psychologiczny młodej Polki, marzycielki i idealistki, która w miarę dorastania w zderzeniu z polską i emigracyjną rzeczywistością zmienia się nie do poznania.

Po pobycie w Niemczech i Szwajcarii, Alicji w końcu udaje się spełnić własne marzenia. Z małej wioski przenosi się do Krakowa, gdzie rozpoczyna studia i pracę jako kelnerka. Ciągle odczuwa jednak spory niedosyt związany z jej wizją szczęścia. W trakcie świątecznego urlopu zimowego, w ramach dwutygodniowego zastępstwa koleżanki, wyjeżdża do Anglii, i tam właśnie rozgrywa się główna akcja, w której od czasu do czasu pojawiają się zapisane w pamiętnikach wspomnienia, które mają ułatwić poznanie i zrozumienie zachowań bohaterki (jej dzieciństwo, dojrzewanie, praca w Niemczech i Szwajcarii). Oszukana przez koleżankę trafia do niezwykle osobliwej, londyńskiej kafejki towarzyskiej. Ku jej zaskoczeniu, wbrew własnym przekonaniom, to właśnie w tym miejscu bez pamięci zakochuje się w pewnym mężczyźnie, co bardzo komplikuje jej życie.

Alicja w krainie iluzji - ebook

14,79 zł 15,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Iwona Fuśnik/2019-07-05

    Magiczna historia, którą czyta się z ogromną przyjemnością. To niby powieść osadzona mocno w rzeczywistości. Bardzo dobre zakończenie, które w całości oddało sens utworu, oraz sposób ukazania poszczególnych etapów przemiany bohaterki. Przygody Alicji wciągu kilku lat twardo formowały jej wewnętrzną sylwetkę, czy właściwie?

1 - 1 z 1 opinii