Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Anna & Elsa. Niech żyje królowa! Tom 1. Disney Kraina Lodu – ebook

TANIEJ 7 %

Erica David  

25.01.2023

24.01.2023

polski

128

Wydawnictwo Olesiejuk

9788367164160

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Opowieści z serii „Anna i Elsa” to lektury idealne dla czytelniczek powyżej szóstego roku życia. Ucieszą z pewnością fanów i fanki mroźnego królestwa Arendelle i jego mieszkańców, ponieważ opowiadają o wydarzeniach, których nie znamy z filmów animowanych osadzonych w świecie Krainy Lodu. Można je także czytać jako samodzielne powieści, w dowolnej kolejności.

Elsa uczy się, jak rozdzielić dzień na obowiązki i przyjemności. Gdyby nie Anna, zapewne cały dzień spędzałaby na przyjmowaniu interesantów. Wraz z pomocą siostry i ukochanych przyjaciół Elsa będzie uczyć się, że można połączyć przyjemne z pożytecznym, a dbałość o poddanych nie musi wiązać się z odmawianiem sobie czasu wolnego.

W tomie „Niech żyje królowa” przeczytacie o tym, gdzie siostry jadają najsmaczniejszy deser w Arendelle, udacie się wraz z nimi nad zamarznięte jezioro, będziecie towarzyszyć podczas pikniku, a także dowiecie się, jak powstaje nowy system kanalizacji w Arendelle.

„Anna i Elsa” to seria opowieści osadzonych w świecie znanym z filmów animowanych studia Disney „Kraina Lodu”. Wydarzenia rozgrywają się po objęciu tronu Arendelle przez Elsę, której w obowiązkach królewskich pomaga młodsza siostra Anna.

Anna & Elsa. Niech żyje królowa! Tom 1. Disney Kraina Lodu - ebook

21,39 zł 23,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!