Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Apartament – ebook

BestsellerCENA NEXTO

Izabela Janiszewska  

15.06.2022

15.06.2022

polski

408

Czwarta Strona

978-83-67324-04-5

Ocena: 2 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

W tak idealnym miejscu nawet zbrodnie muszą być doskonałe.

Wszystkie małżeństwa mają swoje tajemnice. Lecz tylko niektóre z nich są równie wstrząsające.

Nina i Tomasz Engelowie przyjeżdżają do luksusowego hotelu w Karkonoszach na upragniony weekend. Kurort zdaje się wymarzonym miejscem na odpoczynek, do czasu gdy Nina znika bez śladu. Jakby rozpłynęła się w powietrzu…

Zrozpaczony Tomasz próbuje dotrzeć do prawdy, ale szybko przekonuje się, że ta ma wiele odcieni, a wersje wydarzeń poszczególnych świadków znacząco różnią się od tej pamiętanej przez mężczyznę. Komu zaufa, nie będąc pewnym, czy może wierzyć samemu sobie?

Apartament” to klimatyczny thriller psychologiczny o bólu, który nie ustaje, i krzywdach, których echo słychać nawet po latach.

Apartament - ebook

32,31 zł 35,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 23,34 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

21,54 zł 35,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 23,34 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 2 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:2
  Łukasz Madurski/2022-09-05

  Po lekturze trylogii o komisarzu Brunonie Wilczyńskim i dziennikarce Larysie Luboń oraz thrillera "Niewybaczalne" byłem bardzo pozytywnie nastawiony do tej książki. Początek był całkiem obiecujący. Fajnie opisany klimat hotelu w Karkonoszach. Niestety, w momencie pojawienia się postaci Wiktora, całą tajemnicę diabli wzięli. Książka zaczęła się niemiłosiernie dłużyć, akcja drastycznie zwolniła, a główny bohater tak bardzo mnie irytował, że miałem ochotę zakończyć czytanie. Dodatkowo rozdziały napisane z perspektywy Niny są całkowicie zbędne, niczego nie wnoszą, a osłabiają już i tak kulejącą akcję. Przyznam szczerze, że spodziewałem się czegoś więcej, a wyszło tak, że ledwo dobrnąłem do końca.

 • Ocena:2
  Aellirenn_czyta /2022-08-17

  Nina i Tomasz Engelowie przyjeżdzają do hotelu w Karkonoszach na weekend. Nina znika bez śladu już następnego dnia.

  Ja już chyba przeczytałam zbyt wiele thrillerów, co sprawia, że trudniej mnie zaskoczyć. Obiektywnie to nie jest zła książka, ale wszystkie książki oceniam subiektywnie, więc i z tą postąpię podobnie.

  Niestety do bólu przewidywalna. Od początku wiedziałam o co chodzi i zabrakło mi napięcia. Było monotonnie i nudnawo. Temat wplątany na koniec kompletnie z czapy - pasował w jakiś sposób, ale nie zrobił wrażenia, bo wcześniej zabrakło do tego nawiązań.

  Mnie się nie podobało, ale warto przeczytać i sprawdzić samemu. W końcu ile książek, tyle opinii ��

1 - 2 z 2 opinii