Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Asertywność i sztuka celnej riposty – ebook

Matthias Nöllke  

03.05.2010

polski

276

BC Edukacja

978-83-62180-93-6

Ocena: 4.2 (5 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Asertywność i sztuka celnej riposty - ebook

18,99 zł
?

Opis

„Powinienem był mu na to od razu odpowiedzieć...” – jak często zdarza ci się tak pomyśleć? W dyskusjach, negocjacjach czy rozmowach z kolegami nie zawsze wygrywa ten, kto ma najmocniejsze argumenty. O wiele częściej liczą się błyskotliwe komentarze. Niestety w chwili, gdy powinieneś zareagować celną ripostą, w Twojej głowie hula wiatr. Dopiero po kilku minutach wpadasz na genialną odpowiedź, której powinieneś był udzielić...

Wypracuj w sobie szybkość reagowania! Pamiętaj, że asertywność ułatwia życie, a cięta riposta częstokroć pozwala na odparcie ataków i rozładowanie sytuacji konfliktowych. Dzięki tej książce poznasz techniki wykorzystania riposty w praktyce i najważniejsze zasady asertywności. Znajdziesz tu m.in. wskazówki, jak wykorzystywać mowę ciała, reagować na bezpodstawną krytykę i radzić sobie z nieuzasadnioną agresją słowną. A wszystko to zobrazowane licznymi przykładami i ćwiczeniami, które pokażą każdemu, jak stać się mistrzem ciętej riposty!

Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.2 (5 oceniających)

1 - 5 z 5 opinii

 • Ocena:4
  APO/2014-09-20

  W dzisiejszych czasach asertywność jest tak niezbędna jak umiejętność czytania i pisania. Nigdy dość ćwiczeń.

 • Ocena:5
  Olek/2013-12-09

  Polecam bardzo, dla tych którzy szukają odpowiedzi, gdy brakuje języka w gębie:)

 • Ocena:4
  Dariusz Salamon/2013-12-09

  dobry poradnik, godny polecenia.

 • Ocena:4
  Robert /2013-01-28

  Rzetelny poradnik, dzięki któremu nauczymy się poprawnie reagować w różnych sytuacjach, nie pozwalać się wykorzystać, czy ośmieszać. Sporo ćwiczeń, które pomagają wyrobić właściwą postawę. No, ale książka sama nie spowoduje zmiany, musimy się zabrać do roboty!

 • Ocena:4
  ww/2012-02-25

  Asertywność - to cecha, którą powinien posiadać każdy człowiek, pozycji na ten temat jest cała masa i każda z nich wnosi coś nowego dla laika. Asertywność i sztuka ciętej riposty pozwala odnaleźć się w sytuacji, gdy brakuje pary w tzw. gębie i odparować w sposób inteligentny i jak wskazuje tytuł błyskotliwy. Do przeczytania nie na raz :) Polecam.

1 - 5 z 5 opinii