Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Bękart ze Stambułu – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Elif Shafak  

10.03.2021

10.03.2021

polski

408

Wydawnictwo Poznańskie

9-788-366-736-566

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

NAJGŁOŚNIEJSZA POWIEŚĆ ELIF SHAFAK

W deszczowe popołudnie pewna kobieta wchodzi do gabinetu lekarza z zamiarem dokonania aborcji. Ma dziewiętnaście lat. To, co wydarzy się za chwilę, zmieni jej życie na zawsze.

Dwadzieścia lat później nastoletnia Asya mieszka wraz z matką w jednej z dzielnic Stambułu, otoczona jedynie ekscentrycznymi ciotkami, bo w jej rodzinie od lat mężczyźni umierają młodo. Spotkanie z kuzynką z Ameryki, która przyjeżdża do Turcji, aby zgłębić owianą tajemnicą historię swojej rodziny, diametralnie zmienia jej wyobrażenie o najbliższych. Wkrótce okazuje się, że duchów krążących nad ich przeszłością jest o wiele więcej, niż obie mogły się spodziewać.

Ta wielokulturowa opowieść o rodzinie jest jednocześnie opowieścią o barwnej, ale tragicznej historii Turków i Ormian, o smakach i zapachach kuchni tureckiej oraz ormiańskiej, a także o odwiecznej tęsknocie i poszukiwaniu własnej tożsamości.


Odważna i namiętna powieść.
Paul Theroux

Bękart ze Stambułu - ebook

33,39 zł 35,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  tree/2022-12-09

  Przepiękna.
  Kunsztowna jak precjoza z pałacu Topkapi, zaskakująca jak aromat kawy parzonej na weglach i zachwycająca jak mnogość towarów na Grand Baazar. No i zakończenie ... absolutnie niezwykłe.
  :)

1 - 1 z 1 opinii