Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Berek – ebook

TANIEJ 5 %

Marcin Szczygielski  

30.10.2007

polski

297

Latarnik Instytut Wydawniczy

978-83-60000-74-8

Ocena: 3.7 (3 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Brawurowo opowiedziana historia dwojga ludzi, których pozornie nie łączy nic poza wzajemną nienawiścią. Paweł, typowy wielkomiejski gej, i Anna, przedstawicielka moherowych beretów, choć mieszkają w jednej kamienicy, tkwią w swoich własnych światach. Żadne z nich nie jest zdolne do zaakceptowania stylu życia drugiej strony. Eskalacja ich konfliktu nieuchronnie musi doprowadzić do dramatycznej konfrontacji...

Dosadne opisy, bezkompromisowa satyra i niespodziewana delikatność sprawiają, że Berek to lektura, od której nie sposób się oderwać.

Berek - ebook

28,40 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3.7 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:4
  Justyna/2014-02-21

  Pierwsza scena naprawdę kontrowersyjna - w pewnej chwili miałam nawet odłożyć książkę, ale jak już coś zaczynam to staram się skończyć. I nie żałuję, że przeczytałam. Naprawdę dobrze napisana, bardzo szybko "się czyta". Dwa różne spojrzenia na otaczający nas świat. A niektóre cytaty, jak chociażby: " Każdy człowiek idzie przez życie sam. Ważne, żeby właściwie wybierać własne drogi i wiedzieć dokąd prowadzą. Nie możesz iść ścieżką należącą do kogoś innego. Zgubisz się. A raczej zgubisz siebie". Naprawdę perełki. to nie jest książka tylko o gejach i moherowych beretach, to jest uniwersalna książka o poszukiwaniu sensu życia, o poszukiwaniu miłości, przyjaźni, wparcia, zrozumienia. Ja daję ocenę dobrą. Polecam.

 • Ocena:3
  mrufka80/2013-10-01

  Kiedy już się otrząsnęłam z pierwszego szoku po przeczytaniu dosadnego opisu sceny sexu, mogłam czytać dalej. ciekawie pokazane dwa różne światy. Skusiłam się po przeczytaniu opisu i ze względu na Tomka Raczka którego cenie. ale nie jest to pozycja którą przeczytam jeszcze raz.

 • Ocena:4
  Małgorzata /2012-12-04

  Kontrowersyjna, schematyczna i tendencyjna. Jednak napisana takim językiem, że czyta się ją niezwykle szybko i ogromnym zainteresowaniem. Ogólna ocena: dobra.

1 - 3 z 3 opinii