Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Biznes w Chinach. Jak odnieść sukces w chińskim świecie – ebook

CENA NEXTO

Radosław Pyffel  

28.02.2022

28.02.2022

polski

344

MT Biznes

978-83-8231-145-7

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Chiny są obecne we wszystkich branżach i sektorach oraz w wielu aspektach naszego życia. Stało się tak za sprawą bezprecedensowego wzrostu gospodarczego ostatnich dekad i dokonującej się na naszych oczach rewolucji technologicznej. W Polsce rosnące znaczenie Chin na świecie jest często przyjmowane z niedowierzaniem lub zaskoczeniem, radykalną krytyką albo bezkrytycznym entuzjazmem.

Dla przedsiębiorców XXI wieku Azja nie jest już kwestią wyboru, lecz oznacza konieczność wejścia w kontakt z tamtejszym biznesem, co bez poznania i zrozumienia wschodniej kultury, norm i wartości, instytucji, stylu prowadzenia biznesu i wyzwań z nimi związanych jest skazane na fiasko. Można tę wiedzę zdobywać przez własne doświadczenia i uczenie się na błędach, co – jak wiadomo – bywa kosztowne, czasochłonne, a nawet bolesne.

Żeby ułatwić przedsiębiorcom realizację biznesowych celów, autor przeprowadził wywiady z 20 ludźmi z różnych branż, którzy w ostatnich latach wypłynęli na chiński ocean. Moich rozmówców (Atlas, Bartosiak, Bielewicz, Domarecki, Dzikowicz, Falicki, Góralczyk, Jakimiuk, Janik, Komasa, Miszkiewicz, Orzechowski, Piątkowski, Sosnowski, Tarnowski, Wielondek, Zieliński, Ziółek, Zwoliński, Żyznowski) łączy świadomość wielkiego wyzwania, do którego potrzeba głowy, charakteru, a czasem także wiary. Zderzyli się oni z rzeczywistością Państwa Środka i przeszli pozytywnie tę weryfikację, stając się mistrzami w swoich dziedzinach.

Teraz chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami, odpowiadając na pytania: 

• W jaki sposób rozmawiać z Chińczykami? 
• Co wyróżnia chiński styl prowadzenia biznesu? 
• Czym różni się chińska etykieta biznesowa od europejskiej? 
• Na jakie wyzwania należy się przygotować, wchodząc na rynek chiński? 
• Jakie są upodobania chińskich konsumentów? 
• Czego spodziewają się w relacjach Polska-Chiny? 
• Jaki wpływ wywrą Chiny na świat, Europę, Polskę, poszczególne branże i sektory?

Książka Biznes w Chinach jest nie tylko kompendium praktycznej wiedzy o Państwie Środka i prowadzonym w nim biznesie, lecz także kroniką zmian ostatnich dekad i zapowiedzią przyszłości. Polecamy ją każdemu, kto prowadzi biznes w Chinach, planuje nawiązać współpracę z Chińczykami albo styka się z nimi w swojej pracy. Książka zainteresuje również wszystkich ciekawych świata, przede wszystkim pozaeuropejskiego – otwierającego zupełnie nowe możliwości i stawiającego nowe wyzwania.

Biznes w Chinach. Jak odnieść sukces w chińskim świecie - ebook

62,91 zł 69,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

41,94 zł 69,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!