Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Błękit błyskawicy – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Ann Cleeves  

19.06.2019

19.06.2019

polski

Czwarta Strona

9788366278752

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Czwarty tom kultowej serii od brytyjskiej mistrzyni suspensu nagrodzonej za swoje kryminały Diamentowym Sztyletem

W słynnym obserwatorium ptaków na Fair Isle zostaje odnalezione ciało kobiety. Już na pierwszy rzut oka jej śmierć wydaje się bardzo podejrzana – morderca postarał się bowiem o teatralną oprawę swojej zbrodni, wplatając we włosy ofiary ptasie pióra.

Inspektor Jimmy Perez pojawia się na Fair Isle z zupełnie innego powodu, jednak w obliczu niedawnych wypadków musi odłożyć sprawy prywatne na później. Prowadzi śledztwo w pojedynkę, a do tego musi działać szybko.

Miejscowi na wieść o szokującym morderstwie reagują strachem. Co gorsza z powodu jesiennych sztormów wyspa jest zupełnie odcięta od reszty świata. Uwięziona społeczność musi czekać na rozwój wypadków ze świadomością, że wśród niej skrywa się bezwzględny zabójca, który tylko czeka, by uderzyć ponownie.

„Mroczna i wspaniała opowieść”. The Times

„Finał szokuje”. Literary Review

„Wspaniała i klimatyczna”. The Mirror

„Lepszego thrillera detektywistycznego nie znajdziecie…” Sunday Express

„Nie oderwiecie się od tej książki”. Louise Penny

Błękit błyskawicy - ebook

29,67 zł 31,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Sylwanka/2020-03-22

    Czwarty tom serii kryminałów Ann Cleeves, osadzony w surowym klimacie Szetlandów. W słynnym obserwatorium ptaków na małej, skalistej wyspie Fair Isle, w podejrzanych okolicznościach ginie kobieta, a morderca we włosy wplótł jej ptasie pióra. Ciężar rozwiązanie sprawy spoczywa na detektywie Perezie, który przyjechał z narzeczoną w swoje rodzinne strony. Czy sprawcą jest ktoś z zamkniętego środowiska obserwatorów ptaków? Czy może ktoś z lokalnej społeczności? Wszyscy zostają uwięzieni na wyspie z powodu jesiennych sztormów. Czy detektyw Perez ustali tożsamość mordercy zanim ten uderzy ponownie?

1 - 1 z 1 opinii