Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Brakujące ogniwo – ebook

CENA NEXTO

Małgorzata Matwij  

15.12.2023

14.12.2023

polski

261

Dlaczemu

978-83-67691-71-0

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Po rozstaniu z Wojtkiem, Anna wyrusza na Wybrzeże Kości Słoniowej z zapalonym podróżnikiem i przewodnikiem Marcinem by odnaleźć Tomsy’ego, z którym utraciła kontakt. Czy Afryka widziana przez kamerkę komórki afrykańskiego przyjaciela jest tą samą, którą Anna zobaczy na żywo? Czy uda jej się odnaleźć chłopaka i odkryć prawdę o nim? Jaki związek z Anną ma czarownica Komian i dlaczego chciała ją koniecznie zobaczyć?

W tym samym czasie Wojtek wyrusza na wycieczkę do Kenii. Prostota życia ludu afrykańskiego i rzeczywistość z jaką zetknął się mężczyzna powoduje, że odłącza się od wycieczki by odnaleźć Annę po drugiej stronie czarnego lądu. Czy kobieta przyjmie go z otwartymi rękami by wrócić do Polski czy pozostanie na Wybrzeżu?

Kontynuacja książki „Madame Blanche” zabierze Was w pełną przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji wyprawę do kraju, który swym pięknem potrafi zachwycić.

„Kobieta jeszcze przez chwilę kreśliła coś, rozrzucając jednocześnie dziwne przedmioty, których kształtu Anna nie mogła dostrzec. Obok stała misa wypełniona wodą, którą bacznie czarownica obserwowała, nucąc przy tym sobie znane rymy. Anna zamarła, Tomsy też się nie ruszał. Wyczekiwał. Kobieta złączonymi palcami znowu coś zaczęła rysować, jakieś poprzeczne i pionowe kreski, następnie zaczęła pocierać twarz złączonymi dłońmi. Kiedy je opuściła, jej twarz była mocno zmieniona.”

Brakujące ogniwo - ebook

39,60 zł 44,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 44,00 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

26,40 zł 44,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 44,00 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!