Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Brakujący element – ebook

BestsellerPROMOCJA

Harlan Coben  

13.07.2022

13.07.2022

polski

416

Wydawnictwo Albatros

978-83-6742-611-4

Ocena: 5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

 

Nowa powieść Harlana Cobena, w której powraca Wilde, bohater bestsellerowego Chłopca z lasu.

Kolejna porywająca i pełna zwrotów akcji książka współczesnego arcymistrza thrillerów.

Szokujące dopasowanie genetyczne ujawnia najmroczniejszą rodzinną tajemnicę…

Wilde jako małe dziecko został porzucony w lesie. Po latach, już jako dorosły mężczyzna, postanawia dowiedzieć się więcej o swoim pochodzeniu. Rejestruje się na stronie internetowej, która na podstawie nadsyłanych próbek materiału genetycznego kojarzy spokrewnionych ze sobą ludzi.

Dzięki portalowi udaje mu się odnaleźć biologicznego ojca, ale spotkanie z nim rodzi więcej pytań niż odpowiedzi. Wilde dowiaduje się jednak o jeszcze jednym krewnym. Peter Bennett, gwiazda popularnego reality show, próbuje się z nim skontaktować, ale po jednej nieudanej próbie znika jak kamień w wodę. Nękany wyrzutami sumienia Wilde zaczyna go szukać.

Okazuje się, że Peter Bennett stał się ofiarą zmasowanego hejtu i zaliczył medialny upadek, który można określić chyba tylko jako koszmar na jawie.

Czy sam był sobie winien? A może padł ofiarą perfidnej i skomplikowanej intrygi? Prowadząc śledztwo w jego sprawie, Wilde wkracza w plugawy świat celebrytów i reality TV, a przy okazji poznaje nowe wątki własnej mrocznej historii…

Brakujący element - ebook

22,80 zł 38,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 22,80 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

11,40 zł 38,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 22,80 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Elżbieta Wantoła/2023-02-10

  Kontynuacja „Chłopca z lasu”, bardzo dobry kryminał. Przeczytałam na raz. Nie mogłam się od niej oderwać. Powraca Wilde, bohater pierwszego tomu, który rusza na poszukiwania swoich biologicznych rodziców. W tym celu loguje się na stronie popularnego serwisu internetowego, który kojarzy krewnych na podstawie próbek kodu genetycznego. W ten sposób Wilde zostaje skojarzony z mężczyzną, który najprawdopodobniej jest jego ojcem. Jedzie więc do niego, by poznać swoją przeszłość. Nic jednak nie jest proste, a sprawy zamiast się wyjaśniać, komplikują się coraz bardziej. W międzyczasie Wilde dostaję kolejną wiadomość od osoby, która także została z nim skojarzona. Być może jest to jego kuzyn, brat itp. Peter Bennett, bo o nim mowa, jest znanym celebrytą, który zaginął w dziwnych okolicznościach. Wszyscy są przekonani o tym, że popełnił samobójstwo. Wilde rusza na jego poszukiwania. Do czego go to zaprowadzi? Kim tak naprawdę jest Peter i czy warto w ogóle go szukać? Wilde ma mętlik w głowie i w zasadzie nic już nie wie. Tajemnicze zabójstwa, dziwne wiadomości i zagadki, których nie sposób rozwiązać. Z tym przyjdzie mu się zmierzyć. Czy podoła zadaniu? Świetny kryminał. Wszystko mi tu pasowało. Język, styl, zagadki i zakończenie, które mocno zaskakuje. Jak to zwykle u Cobena, fabuła dopracowana do ostatniej kropki. Z tą książką nie sposób się nudzić. Wciąga od pierwszych stron. Bardzo mi się podobała.

 • Ocena:5
  Maria Stępień/2022-08-14

  "Brakujący element" podobnie jak inne powieści Harlana Cobena przeczytałam jednym tchem. Zadziwiające jak duży wpływ na nasze życie ma rozwijająca się technologia, a zwłaszcza internet i media społecznościowe. SZczerze polecam.

1 - 2 z 2 opinii