Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Bramy Światłości. Tom 2 – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Maja Lidia Kossakowska  

15.02.2018

15.02.2018

polski

544

Fabryka Słów

9788379643103

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Strefa Poza Czasem nie jest przyjemnym miejscem. Jest przerażająca i śmiertelnie groźna, nawet dla odwiecznych Świetlistych. Boleśnie przekonuje się o tym Daimon, którego istnienie zawisło na włosku. Cena za ratunek będzie wyjątkowo bolesna i wysoka.

Wielka ekspedycja badawcza Królestwa, pod przewodnictwem Seredy, przemierza dzikie pustkowia Strefy w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów Światłości. Jednak wszystkie tropy zdają się prowadzić donikąd. Jednocześnie rozgrywane za kulisami wyprawy starcie między Daimionem a Lucyferem pociąga za sobą coraz więcej ofiar.

Na Razjela, pozostawionego na tronie Głębi także czyha coraz więcej niebezpieczeństw. Sprzymierzenie sił wydaje się jedyną szansą na zapanowanie nad wszechogarniającym chaosem. Asmodeusz wyrusza z misją ratunkową. Bo nasi w potrzebie, a naszych nie zostawiamy nigdy. Naprawdę, nigdy.

Bramy Światłości. Tom 2 - ebook

27,83 zł 29,93 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Zbigniew Dudek/2018-11-04

    Kontynuacja konwencji z pierwszego tomu, polegającej na konfrontacji istot z angelologii i demonologii szeroko pojętego Bliskiego Wschodu i Śródziemnomorza z innymi obszarami kulturowymi, mającymi wypełniać Strefy Poza Czasem. Ciąg dalszy wyprawy w poszukiwaniu Światłości. Wyczyny głównego protagonisty, Daimona Freya nawet jak na konwencję opowieści o aniołach nieco przesadzone, zwłaszcza że bohater przez właściwie cały czas jest śmiertelnie wyczerpany albo na granicy wykrwawienia. Typowa część przejściowa, druga część trylogii albo dłuższego cyklu. Dla fanów serii niezbędna.

1 - 1 z 1 opinii