Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Bystry detektyw – ebook

CENA NEXTO

Patryk Nowodworski  

25.04.2013

03.04.2013

polski

193

Psychoskok

978-83-7900-046-3

Ocena: 2 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Eryk Kapustka (początkujący prywatny detektyw) zostaje wynajęty do odnalezienia zaginionej dziewczyny. W tym celu udaje się do Karpacza, do jej domu. Tam rozpoczyna swe śledztwo. Od matki dziewczyny, która zresztą go wynajęła, otrzymuje pamiętnik córki, kamerę z prywatnymi nagraniami oraz garść informacji. Szybko dowiaduje się o wykupionej przez matkę polisie na życie dla Moniki, jej chłopaku Robercie a także o hazardowych długach matki. Jednakowoż im dalej zagłębia się w temat, tym mniej faktów do siebie pasuje… Okazuje się, że sprawa nie jest aż tak oczywista.

 

Autor Patryk Nowodworski jest młodym człowiekiem, który próbuje odnaleźć się jako pisarz. Jego pierwszą wydaną powieścią była Kochanka - komediowy romans z elementami erotyki. Kolejną - Pleban - był horror mówiący o tym, że konsekwencje popełnionych grzechów za życia sięgną nas nawet po śmierci, a jedynego ratunku szukać możemy w świetle Boga. Tym razem Autor spróbował swoich sił w nieco innej konwencji.

Wydanie dostępne w nowej wersji formatu MOBI.

Bystry detektyw - ebook

13,95 zł 15,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 2 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:2
    Joanna Łobocka/2013-05-04

    No cóż, ćwiczenie czyni mistrza, skoro to dopiero początki drogi pisarskiej Autora... Może kiedyś uda mi się przeczytać Jego książkę do końca.

1 - 1 z 1 opinii