Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Cekon. Chłopak z Elbląga – ebook

TANIEJ 7 %

Dejniel Cekon  

24.11.2022

23.11.2022

polski

136

BookEdit

978-83-67539-18-0

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zmienić:

Frajera w luźnego ziomka?

Szkolnego idiotę w biznesmena?

Gościa z wyrokiem w oddanego ojca rodziny?

I najważniejsze, co się faktycznie opłaca po latach?

 

Wszystkie przemiany łączy jeden sekret, który odkryłem podczas terapii, i przyznasz, że trochę kijowo byłoby się tym nie podzielić. A może chciałbyś też poznać kulisy tworzącej się grupy w Elblągu z graficiarzami, b-boyami i raperami, wyścigów ulicznych, szalonych imprez, początku kariery kilku znanych osób i budowania biznesów od podstaw? Jeśli tak, trzymasz w ręku właściwą książkę!

 

Poza pokrętną historią, materiał ukazuje, jak niewiele trzeba, by poprawić działanie tej durnowatej łepetyny. Może książka skróci komuś ścieżkę rozwoju, może ktoś popełni mniej błędów, a może ludzie się tylko uśmieją lub kimną. Nie wiem, ale nie lubię siedzieć bezczynnie i wysłuchiwać, że czegoś się nie da, bo wszystko się da, o czym sam się niebawem przekonasz! Książki trafią bezpłatnie do domów dziecka w całej Polsce, a zysk ze sprzedaży będzie wspomagał usamodzielnianie podopiecznych z takich placówek, ponieważ ich start w dorosłość jest dużo trudniejszy niż mój, i większości ludków. Szczegóły akcji znajdziesz na stronie fundacji www.wystarczy-chciec.pl

 

O AUTORZE

Laureat wielu pokojowych nagród oraz sinych malin, a przynajmniej tak wspominali świadkowie bijatyk. Zdobywca Emmy, Goyi, Nike i jeszcze kilku ich koleżanek. Wieloletni wykładowca przedmiotów na szkolnych ławkach, miłośnik niesienia pomocy, twórca wielu biznesów oraz jednej, wspaniałej rodziny. Za liczne dokonania zdobił go niejeden pasek, a tytuły nadawane przez nauczycieli ciężko tu wymienić. Ponoć ktoś nawet rzucił w jego kierunku – SER. Znany głównie z tego, że jest nieznany i przez wielu określany jako Cekon, Dejniel Cekon.

Cekon. Chłopak z Elbląga - ebook

36,27 zł 39,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!