Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Cena ciała – ebook

TANIEJ 5 %

Marek Weiss  

07.02.2014

polski

198

Zysk i S-ka

9788377854150

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Cena ciała to opowieść o młodej prostytutce, która za namową brata zaczyna pisać bloga. Opisuje swoje życie dzień po dniu, i choć daleko mu do normalności, to czyni to jednak w tak lekki sposób, że szybko zyskuje popularność w Internecie. A tam opinie są skrajnie – jedni ją uwielbiają za szczerość i otwartość, inni nazywają dziwką i odzierają ze wszelkiej moralności. W pewnym momencie coś w niej pęka i dziewczyna postanawia uciec – najpierw od „pracy”, a potem od nieudanej miłości. Była prostytutka ląduje w klasztorze.

Nie wie jeszcze, że przeszłe życie się o nią upomni.

Cena ciała - ebook

22,80 zł 24,00 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Piotr Wons/2014-09-03

  Książka jest na tyle dobra, na ile kto, czego od niej oczekuje.

  Kupując taką książkę czytelnik ma pewnie nadzieje uchylenia rąbka tajemnicy do najstarszego zawodu świata i ta sztuka autorowi poniekąd się udaje, ale jeśli ktoś oczekuje wielu erotycznych i pikantnych opowiadań to powinien dać sobie spokój.
  Drugą stroną książki jest jej część "metafizyczna" gdzie autor (lub jego blogowa bohaterka) rozważa nad sensem życia i pytaniami o śmierć i sens życia choć i tutaj daleko mamy do najlepszych autorów jak choćby Dostojewski którego tak chętnie przywołuje bohaterka.
  Trzecia stroną książki jest wątek sensacyjny który w moim przekonaniu jest dość interesujący i trzymający w napięciu.

  Podsumowując każda strona książki sama osobno wypada przeciętnie lecz połączenie wszystkiego razem daje ciekawy efekt i jest całkiem wciągające.

1 - 1 z 1 opinii