Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Ciało – ebook

TANIEJ 5 %

Tess Gerritsen  

15.04.2019

polski

368

Wydawnictwo Albatros

978-83-8125-633-9

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Zwłoki młodej dziewczyny przywiezione do prosektorium nie zdradzają żadnych widocznych urazów ani śladów przemocy.

 

Lekarka sądowa Kat Novak przypuszcza, że ofiara mogła przedawkować narkotyki. Numer telefonu na opakowaniu zapałek znalezionym w zaciśniętej dłoni zmarłej prowadzi do prezesa korporacji farmaceutycznej. Ten jednak zaprzecza, by miał z denatką coś wspólnego.

Wkrótce w tym samym rejonie Bostonu zostaje znalezione ciało innej kobiety, a w szpitalu umiera kolejna ofiara przedawkowania. Kat podejrzewa, że tajemnicze zgony mogą być dziełem seryjnego mordercy, prawdopodobnie wpływowego obywatela miasta. Kiedy jej dom wylatuje w powietrze, nabiera pewności, że jest na właściwym tropie, a zabójca znajduje się bliżej, niż mogłaby przypuszczać.

 

Wydanie wzbogacone o opowiadanie N.N.

Tym razem role się odwracają. Doktor Maura Isles jest główną podejrzaną w sprawie o brutalne zabójstwo. Musi udowodnić swoją niewinność… o której wcale nie jest przekonana.

Ciało - ebook

29,92 zł 31,50 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Ewa W/2020-02-14

    Nie mogę przestać czytać:) Kazda nowa książka jest wciągająca. Nie tylko intryga kryminalna, ale też problemy osobiste. Dwie kobiety i dobra sensacja. Lubię i polecam książki Tess Gerritsen:))

1 - 1 z 1 opinii