Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Cień matki – ebook

BestsellerPROMOCJA

Diane Chamberlain  

06.04.2018

06.04.2018

polski

480

Prószyński Media

9788381236652

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Sekrety rodziny O’Neill wychodzą na jaw, a prawda przynosi nadzieję, która rozświetla cienie przeszłości.

Annie O’Neill była kochającą matką i żoną. Wszyscy mieszkańcy Kiss River kochali ją za wielkie serce. Annie posiadała jednak pewną mroczną tajemnicę, która ujrzała światło dzienne dopiero wiele lat po jej tragicznej śmierci.

Lacey O’Neill, córka Annie, przez dwanaście lat we wszystkim naśladowała matkę. Aż wstrząsająca prawda, którą w końcu ją poznała, zachwiała fundamentami jej życia. Kolejnym ciosem była śmierć bliskiej przyjaciółki z dzieciństwa. Zgodnie z ostatnią wolą zmarłej Lacey została prawną opiekunką jedenastoletniej Mackenzie, córki Jessiki. Teraz, chcąc nie chcąc, musi odnaleźć się w roli matki. Skomplikowane życie uczuciowe Lacey oraz dwóch mężczyzn zabiegających o jej względy na pewno nie ułatwiają zadania. Tym bardziej, że Mackenzie niczego nie zamierza jej tego ułatwić, ani tym bardziej swojemu ojcu, którego poznała dzięki nowej opiekunce.

Tymczasem morderca Annie za dobre sprawowanie wkrótce wyjdzie na wolność. O’Neillowie i całe Kiss River postanawiają do tego nie dopuścić. Najtrudniejsze wyzwanie czeka Lacey. To ona będzie musiała zmierzyć się z przeszłością i wybrać pomiędzy zemstą i przebaczeniem, lękiem i miłością.

Starannie wyreżyserowany dramat rodzinny, pełen mistrzowsko sportretowanych postaci i zwrotów akcji, dzięki którym czytelnik do ostatniej strony nie potrafi odgadnąć zakończenia.
„Stylist”

Wybitny talent literacki. Każda powieść tej autorki to perełka.
„Literary Times”

Lektura obowiązkowa dla miłośników Jodi Picoult.
„Daily Mail”

Nieoczekiwane zwroty akcji trzymają w napięciu do tego stopnia, że chciałoby się skończyć lekturę za jednym podejściem.
„Candis”

Diane Chamberlain jest nagradzaną autorką powieści obyczajowych, w tym "Sekretnego życia CeeCee Wilkes" i "Prawa matki". Mieszka w Karolinie Północnej.

Cień matki - ebook

20,74 zł 31,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 20,74 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

12,44 zł 31,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 20,74 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2019-07-09

  Przyjemna lektura. Uwielbiam klimat powieści tej autorki, taki zwiewny i w sam raz na wakacje.
  Jest to trzecia część trylogii. Wszystkie czytałam w sporych odstępach czasu, ale nie przeszkadzało mi to w lekturze i w miarę czytania przypominałam sobie.
  Książka porusza wiele ciekawych tematów. Mówi o przebaczeniu, o uwolnieniu się od złych emocji oraz ukazuje, że potrafimy się zmieniać.
  Piękne przesłanie, jakie nasuwa mi się po lekturze, że można wyjść cienia swojej matki, nauczyć się nie powielać błędów rodziców.
  Do tego ciekawie ujęty wątek miłosny i… mamy smakowity kąsek na wakacyjny czas.
  Polecam serdecznie.

1 - 1 z 1 opinii