Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Cisza białego miasta – ebook

BestsellerTANIEJ 5 %

Eva Garcia Saenz de Urturi  

27.02.2019

polski

Wydawnictwo Muza

978-83-287-1139-6

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Pierwsza część fenomenalnej TRYLOGII BIAŁEGO MIASTA, pełnej mrocznych rodzinnych tajemnic, baskijskiej kultury i tradycji

Mieszkańcami hiszpańskiej Vitorii wstrząsa wiadomość o podwójnym morderstwie, łudząco podobnym do brutalnych seryjnych zbrodni sprzed dwudziestu lat. W tym samym czasie na swoją pierwszą przepustkę z więzienia ma wyjść skazany za tamte zabójstwa Tasio Ortiz de Zárate. Wracają stare obawy i strach, ludzi zaczyna ogarniać przerażenie.

Unai López de Ayala, „Kraken”, śledczy specjalizujący się w profilowaniu kryminalnym, stara się zapobiec kolejnym zabójstwom. Jego metody pracy nie podobają się Albie, podkomisarz, z którą utrzymuje dwuznaczne relacje… Rozpoczyna się wyścig z czasem, niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem, a każdy dzień przynosi kolejny zwrot w śledztwie.

Seryjny morderca dbający o każdy szczegół makabrycznych zbrodni i profiler, który potrafi dotrzeć do najmroczniejszych zakamarków ludzkiego umysłu. Który z nich wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko?

„Fascynowała mnie dziwna symetria wydarzeń. Podwójne ofiary, w wieku kończącym się na zero albo na pięć… Zabójca i policjant o identycznym wyglądzie… To, że morderstwa ustały, kiedy Tasio trafił do więzienia, i to, że zostały wznowione, kiedy miał z niego wyjść… Fascynowała mnie i – przyznam szczerze – spędzała mi sen z powiek”.

Cisza białego miasta - ebook

37,90 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Sylwanka/2019-03-27

    „Cisza Białego Miasta” to trzymający w napięciu kryminał rozgrywający się w malowniczym miasteczku w północnej Hiszpanii. W Vitorii dochodzi do morderstwa dwóch młodych osób. Sprawa jest o tyle kontrowersyjna, że morderstwa dokonano w łudząco podobny sposób do innej zbrodni sprzed ponad dwudziestu lat. Za odnalezienie sprawcy odpowiedzialny jest inspektor Unai Lopez de Ayala. Zegar tyka… Nie ulega wątpliwości, że pierwsza część TRYLOGII BIAŁEGO MIASTA zachęca do oczekiwania z niecierpliwością jej kolejnych tomów.

1 - 1 z 1 opinii