Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Czas leczy rany – ebook

TANIEJ 7 %

Joanna Kruszewska  

09.09.2020

09.09.2020

polski

400

Wydawnictwo FILIA

978-83-8195-196-8

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Helena, właścicielka niewielkiej cukierni, stara się wzorowo wypełniać obowiązki matki i żony. Nie wszystko w jej rodzinie jest idealne, ale sił dodają jej nadchodzące lato i zbliżające się wakacje.

Mimo upałów wszyscy cieszą się z długich wieczorów spędzanych na Podlasiu. Nie mogą doczekać się cichych rozmów prowadzonych w zaciszu działkowej werandy. To lato ma na nowo scalić oddalających się od siebie domowników. Zamiast tego jednak sielankę przerywa pojawienie się pięknej Małgorzaty, córki Leszka, o której istnieniu nie wiedział. Dziewczyna burzy budowany z mozołem spokój rodziny. Tajemnice z przeszłości powoli i stopniowo wychodzą na światło dzienne.

Czy można wybaczyć zdradę? Czy czas zawsze leczy rany? Co może sprawić, by rodzina, rozdarta dramatycznymi wydarzeniami, na nowo odnalazła do siebie drogę?

Czas leczy rany - ebook

27,81 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2021-01-01

    To już nie pierwsza książka Joanny Kruszewskiej, którą przeczytałam i jak zwykle nie zawiodłam się.
    "Czas leczy rany" to opowieść o rodzinie, w której spokojny tryb codzienności zostaje zburzony przez ujawnienie tajemnic z przeszłości jednego z bohaterów. Po ponad 30 latach na jaw wychodzi tajemniczy przelotny romans. Niestety ta przygoda niesie za sobą konsekwencje, które nawet po tak długim czasie potrafią zniszczyć spokojne rodzinne życie. Czy można wybaczyć zdradę? Jakie efekty może przynieść tajemnica sprzed lat? Czy czas naprawdę leczy rany? Polecam lekturę, by sie o tym przekonać

1 - 1 z 1 opinii