Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Cztery umowy – ebook

TANIEJ 7 %

Don Miguel Ruiz  

12.07.2016

11.07.2016

polski

Galaktyka

9788375793901

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

By stać się szczęśliwym człowiekiem, trzeba odkryć, co w nas samych na to nie pozwala. Starożytna mądrość ujęta w cztery pozornie proste zasady, inspiruje do zmian, uczy miłości, wskazuje drogę do prawdziwej wolności i spokoju ducha. Niezwykła książka.

Tatiana Cichocka, dziennikarka miesięcznika Zwierciadło

Cztery umowy to wyjątkowy przewodnik po drodze do prawdziwej wolności i harmonii. Autor odkrywa źródło przekonań i zachowań, które nas ograniczają i odbierają prawdziwą radość życia i opierając się na mądrości starożytnych Tolteków, podaje skuteczne sposoby, które z dnia na dzień mogą odmienić życie każdego z nas. Niby oczywiste, a jednak często nieuświadomione zasady będące umowami, które powinniśmy zawrzeć sami z sobą, stanowią klucz do prawdziwego spokoju ducha i szczęścia.

Przeczytaj Cztery umowy i już od dziś:

Szanuj swoje słowo

Nie bierz niczego do siebie

Nie zakładaj niczego z góry

Rób wszystko najlepiej, jak potrafisz

… i bądź SZCZĘŚLIWY NAPRAWDĘ!

Cztery umowy - ebook

27,81 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Alek/2022-03-08

    Książeczka zawiera kilka porad opartych na mądrościach Tolteków, porady wyglądają mało odkrywczo, między innymi: rób wszystko najlepiej jak potrafisz. Jest też w książce sporo ezoteryki. Do mnie to mało przemawia, ale znam osoby, które były książką zachwycone i twierdzą, że bardzo im pomogła...

1 - 1 z 1 opinii