Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Demonolodzy. Ed i Lorraine Warren – ebook

CENA NEXTO

Gerald Brittle  

25.09.2016

23.09.2016

polski

Esprit

9788365349835

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Uważasz, że duchy są zwykle odpowiedzialne za nawiedzenia starych i opuszczonych domów?

Nic nie wiesz o świecie duchów.

Myślisz, że laleczki są słodkie i niewinne?

Historia opętanej lalki Annabelle zmusi cię do tego, żeby zastanowić się nad tym raz jeszcze.

Straszą cię dziwne hałasy, trzaskanie drzwiami i niepokojące dźwięki?

Naprawdę przerazi cię historia o poltergeiście z Enfield.

Książka Demonolodzy, która przez wiele tygodni znajdowała się na liście bestsellerów „New York Timesa”, ujawnia zdumiewające mechanizmy, które kryją się za wydarzeniami nadprzyrodzonymi i wyjaśnia, dlaczego opętanie czy nawiedzenie może spotkać każdego z nas. To wstrząsające archiwum Warrenów, wybitnych amerykańskich demonologów, tropicieli zjawisk mrożących krew w żyłach, jest dowodem na to, jak niewiele wiemy o świecie duchowym. Opisane tu wydarzenia stały się inspiracją dla twórców filmów Obecność i Obecność 2.

Edward i Lorraine Warren – wybitni specjaliści w zakresie demonologii, nawiedzeń, opętań, egzorcyzmów. Z ich doświadczenia korzystał między innymi Kościół katolicki w Stanach Zjednoczonych (Ed był jedynym świeckim demonologiem uznawanym przez Watykan). Wspólnie przebadali tysiące niesamowitych przypadków nawiedzeń i prowadzili najgłośniejsze śledztwa dotyczące opętań, m. in. Amityville (1976), nawiedzenie domu rodziny Snedekerów w Southington (1986-88, na podstawie tych wydarzeń powstał film Udręczeni), Perronów w Harrisville (1970, film Obecność) czy Smurlów w Pittston (1985-1987, film Nawiedzony dom). Po śmierci Eda w 2006 roku, jego żona kontynuuje ich wspólne dzieło.

„Moje przygotowanie do roli opierało się przede wszystkim na książce Demonolodzy. Historie tam opisane przeraziły mnie. Do szpiku kości”.

Vera Farmiga, aktorka nominowana do Oskara, odtwórczyni roli Lorraine Warren w filmie Obecność.

Demonolodzy. Ed i Lorraine Warren - ebook

41,76 zł 44,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Renata Jezior/2020-08-03

  Muszę przyznać, ze przeczytałam ją jednym tchem. Jest - w moim odczuciu - fascynująca. Czytając ją człowiek zaczyna zastanawiać się "A może ten świat "duchowy" na prawdę istnieje?" A gdy już zdecydujemy się dopuścić do siebie tę wiarę choć w niewielkim stopniu , to wtedy pojawia się myśl, że dość łatwo jest narazić się na kontakt z ciemnymi mocami, a kontakt z nimi to już nie zabawa.
  Książka ta tak na prawdę jest dla nas ostrzeżeniem, ze nawet zwykła imprezowa zabawa w wywoływanie duchów może okazać się przyczyną wielu poważnych problemów.
  Polecam tę książkę każdemu, kto interesuje się światem metafizycznym.

1 - 1 z 1 opinii