Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Diabelski młyn. Nikita. Tom 3. Wydanie II – ebook

CENA NEXTO

Aneta Jadowska  

13.07.2022

13.07.2022

polski

544

Sine Qua Non

978-83-8210-636-7

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Aneta Jadowska powraca z nowym wydaniem historii, którą znają i kochają wszyscy jej fani! Pozycja obowiązkowa dla wielbicieli fantastyki i niesamowitych przygód.

Każda z dróg prowadzi do Archiwum. Czy jest jakiś szlak wiodący do domu?

Robin nie pamięta swojej przeszłości, ale Nikita znalazła sposób, aby to zmienić. Nie będzie łatwo, czy jednak jest w ich życiu coś prostego?

Nikita i Robin wyruszają w śmiertelnie niebezpieczną podróż przez Bezdroża, aby dotrzeć do źródeł tajemnic – do miejsca, gdzie ukryte są sekrety Zakonu Cieni.

Aby się tam dostać, potrzebują pomocy Cygańskiego Księcia i jego kompani, bo tylko moc Niespokojnych pozwoli im na zetknięcie z mroczną magią Bezdroży i Rubieży. W zamian muszą pomóc Taborowi uruchomić park rozrywki i ożywić niesamowity Diabelski Młyn.

A kiedy w ich poczynania wmieszają się nordyccy bogowie, berserk oraz młodociany smok, staje się pewne, że Robin i Nikita przeżyją szaloną i nieoczekiwaną przygodę.

 

Kiedy Aneta Jadowska zaprasza w podróż po rubieżach wyobraźni, droga do prawdy może wieść tylko przez śmierć. Lecz nawet 0,67 trupa na godzinę nie powstrzyma Nikity i Robina przed dotarciem do Archiwum Zakonu Cieni. Ruszajcie i Wy – niech Droga będzie Wam łaskawa. Na litość autorki nie macie co liczyć.
Marta Kisiel

Diabelski młyn. Nikita. Tom 3. Wydanie II - ebook

40,49 zł 44,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,24 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

26,99 zł 44,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,24 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!