Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dolce Vita - opowiadanie erotyczne – ebook

TANIEJ 7 %

23.11.2022

23.11.2022

polski

12

Saga Egmont

9788728462164

  • EPUB
  • MOBI

Opis

„...złote promienie zachodzącego słońca rozlewały się po jeziorze, tworząc przed ich oczami zapierający dech w piersiach spektakl świateł. Ciepły wiatr muskał ich twarze i rozwiewał włosy. Mężczyzna pewną ręką trzymał ster i Alessandra zauważyła, jak przy każdym skręcie napina się jego biceps. Pomyślała, że ten moment na niewielkiej, drewnianej łodzi jest bardziej romantyczny niż każdy wieczór, jaki spędziła do tej pory z Andreą."

Alessandra spędza z narzeczonym wymarzone wakacje nad jeziorem Como. Ale nie jest idealnie. Doskwiera jej samotność, a w głębi duszy pragnie namiętności jak z powieści, które czyta. Niespodziewanie los stawia na jej drodze mężczyznę innego niż wszyscy, których znała do tej pory. Siła mięśni w połączeniu ze złocistą opalenizną może namieszać w głowie. Czy Alessandra odważy się zawalczyć o swoje szczęście?

Pełna namiętności opowieść o kobiecie, która postanawia wziąć życie za rogi i przejąć kontrolę nad własnym losem. Historia Alessandry spodoba się wszystkim wielbicielkom silnych bohaterek, które w życiu nie godzą się na bylejakość. Wakacyjny seks z nieznajomym nie musi być tylko fantazją. Czas przejść do czynów!

Dolce Vita - opowiadanie erotyczne - ebook

3,71 zł 3,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!