Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dom (nie)spokojnej starości – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Alek Rogoziński   Anna Kasiuk  

27.10.2021

27.10.2021

polski

336

Skarpa Warszawska

9788366939950

Ocena: 5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Losy czterech kobiet krzyżują się w jednym miejscu. W dodatku takim, które mało komu dobrze się kojarzy…

Kiedy Maria i Emilia trafiają do domu opieki dla seniorów, są pewne, że wszystko, co w życiu najlepsze, mają już dawno za sobą. Paradoksalnie to samo myśli Justyna, młodsza od nich o trzydzieści lat kierowniczka tej placówki, rozwódka, zdradzana latami przez męża, i to z jej byłą najlepszą przyjaciółką. Jedyną kobietą, która ma jeszcze nadzieję na to, że czeka ją coś dobrego, jest Lena, zbuntowana nastolatka, która pomaga pensjonariuszom jako wolontariuszka.

Kiedy okaże się, że jesień życia wcale nie musi być monotonna i nudna, dom spokojnej starości zamieni się w dom bardzo niespokojnej starości, na jaw wyjdą tajemnice z przeszłości starszych pań, a we wszystko wmiesza się niesforny Amor, nagle się okaże, że placówce, którą wszystkie cztery kobiety zaczęły traktować jak swój dom, grozi zamknięcie. Aby ją uratować, potrzeba cudu! Na szczęście zbliża się pora, kiedy cuda lubią się wydarzać...

Dom (nie)spokojnej starości” to dodająca otuchy komedia romantyczna, która udowadnia, że nigdy nie jest za późno, aby odkryć swoje powołanie, przeżyć ognisty romans, a przede wszystkim znaleźć prawdziwych przyjaciół.

Dom (nie)spokojnej starości - ebook

39,90 zł 42,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  barbara wojcik/2021-11-30

  Swietna lekka w czytaniu

 • Ocena:5
  Aellirenn_czyta/2021-11-15

  Kiedy do domu spokojniej starości trafia niespokojna Ludmiła, życie mieszkańców zmienia się o 180’ ��

  Zacznę od minusa, żebyśmy mieli już to z głowy. Politykowanie! Taka fajna książka, taki relaks, a ktoś wciąż przypomina o sprawach, od których próbuję się oderwać. Nieładnie no. Nie podoba mi się to. Byłaby dyszka, gdyby nie wtrącenia polityczne.

  Reszta? Reszta sztos! Co ja się uśmiałam! To chyba była najśmieszniejsza zimowa lektura, jaką kiedykolwiek czytałam. Przy czytaniu rzadko mi się zdarza śmiech do łez, a tutaj zdarzyło się dwukrotnie. Czytnik został opluty kilka razy, bo parskałam dość niespodziewanie. W domu zagrożono mi schowaniem czytnika, bo w nocy spać się nie dało, kiedy ja trzęsłam łóżkiem chichocząc z tekstów Ludmiły, którą to pokochałam od razu! Taką staruszką kiedyś będę, mówię Wam!

  Gorąco polecam tę książkę. Niecodzienne teksty, inteligentne żarty, ale również i te nie do końca wysokich lotów, za to wybitnie śmieszne i pasujące do sytuacji - podziwiam, bo to jest wyższa szkoła jazdy, żeby złapać balans miedzy jednymi a drugimi. Kasiuk i Rogoziński zgrali się idealnie, potrafią w komedie i ja tutaj chylę czoła. Chcę więcej!

  To jest must read tej zimy!

1 - 2 z 2 opinii