Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dom Czwartego Przykazania – ebook

TANIEJ 7 %

Dariusz Papież  

21.06.2015

21.06.2015

polski

178

Biblioteka Analiz

978-83-63879-06-8

  • PDF

Opis

Julia i Robert pracują w domu opieki społecznej. Choć warunki, w jakich rozwija się ich znajomość nie są za bardzo sprzyjające, nawiązują ze sobą romans. Julia jest mężatką, wychowuje dwuletnią córeczkę, decyduje się jednak na rozwód i postanawia związać się z Robertem. W tle wątku miłosnego śledzimy smutne życie pensjonariuszy domu starców, ich bezradność, samotność, udrękę. 
To wzruszająca historia o miłości, cierpieniu, śmierci, napisana prostym i oszczędnym językiem. Obok naturalistycznych opisów dotyczących cielesności i realiów życia, znaleźć w niej można refleksję na temat kruchości uczuć, choroby i nieuchronnego przemijania.
O autorze:Dariusz Papież, ur. 1986 w Lesznie. Swoją przygodę z literaturą rozpoczął w miesięczniku „Morele i Grejpfruty”, w którym publikował krótkie opowiadania. Autor powieści „Zniszczenie” (Jirafa Roja 2011). Za swój debiut otrzymał VI nagrodę im. Andrzeja Krzyckiego. „Dom Czwartego Przykazania” powstał w oparciu o osobiste doświadczenia autora, Dariusz Papież przez rok pracował w domu opieki społecznej.

Dom Czwartego Przykazania - ebook

11,63 zł 12,50 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!