Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Drużyna 1. Wyrzutki – ebook

TANIEJ 5 %

John Flanagan  

03.10.2016

polski

390

Jaguar

9788376861470

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

W Skandii ludzie znają tylko jeden sposób na to, by młody mężczyzna stał się wojownikiem. Nastoletni chłopcy są dzieleni na grupy i wysyłani na trzymiesięczną wyprawę. Uczą się żeglarstwa, walki, taktyki, sztuki przetrwania... Drużyna przeciwko drużynie, wyzwanie za wyzwaniem. Tylko jedna grupa odniesie zwycięstwo.

Hal Mikkelson, syn uznanego skandyjskiego wojownika i aralueńskiej matki, musi bardzo się postarać, by udowodnić swą wartość. Nie odziedziczył po ojcu potężnej postury i imponującej siły mięśni. Na tle współziomków wydaje się słaby, mały, niewart złamanego miedziaka... Kiedy Hal staje na czele jednej z drużyn złożonych z jemu podobnych, wyrzutków i odszczepieńców, wie, że walka o zwycięstwo będzie trudna. Zmierzy się z kwiatem skandyjskiej młodzieży, mając po swojej stronie tylko spryt, inteligencję, hart ducha oraz przyjaciół.

Drużyna 1. Wyrzutki - ebook

29,45 zł 31,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Efemeryda/2018-09-29

    Młodzieżowy cykl o Zwiadowcach przeczytałam z przyjemnością. Lektura lekka nienachalnie serwująca uniwersalne wartości. Przede mną jeszcze najnowszy tom z tamtego cyklu, ale póki co kontynuuję zapoznawanie się z wcześniejszymi opowieściami osadzonymi w tym świecie. Pierwszy tom o młodych Skandianach zbudowany fabularnie jak Zwiadowcy. W sposób nienachalny, ale też nie do końca subtelny "wpycha" do młodych głów idei przyjaźń, miłość i braterstwo. Młodziak nawet nie zauważył co mu się serwuje, bo akcja wartka była:). Dla mnie to doskonały przykład dorosłej manipulacji psychologicznej na młodocianym, ale swój urok książka ma.
    Lektura dla dorosłego krótka tak na jeden wieczór ze szklaneczką wina i wspomnieniami dziecięcych zabaw w piratów, pomieszkiwania w samodzielnie skleconym szałasie i wzruszeń towarzyszących odkrywaniu nie zawsze przyjaznego świata.

1 - 1 z 1 opinii