Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Drzewo Anioła – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Lucinda Riley  

14.11.2018

14.11.2018

polski

528

Wydawnictwo Albatros

9788381254601

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Greta po 30 latach wraca w rodzinne strony. Do Marchmont Hall, pięknej wiejskiej posiadłości położonej na wzgórzach Walii. Tragiczny wypadek spowodował u niej amnezję i wymazał z jej pamięci ostatnich 20 lat życia. Pewnego dnia, spacerując w lesie, trafia na tajemniczy grób. Gdy odczytuje stary napis, okazuje się, że pochowano w nim małego chłopca. Jej syna…
Poruszające odkrycie uruchomi lawinę zdarzeń, które doprowadzą Gretę do dawno zapomnianych, szokujących faktów. Greta pozna historię Cheski, swojej córki, która w wieku zaledwie czterech lat została gwiazdą kina. Jaką cenę przyszło jej zapłacić za przedwczesną sławę? Greta dowie się, że nie była aniołem, na którego wyglądała…

 

Drzewo Anioła” ma niesamowity ładunek psychologiczny. Traumy z dzieciństwa, zdarzenia z przeszłości, które wpływają na nasze życie i relacje, jakie tworzymy… Riley zabiera nas w sam środek międzypokoleniowej historii, pełnej fascynujących postaci, podróży w czasie i zaskakujących zwrotów akcji. Niesamowita, wciągająca i pięknie napisana powieść. Usiądź wygodnie i delektuj się.
„Lancashire Evening Press”
 
To rodzinna saga, której akcja dzieje się na przestrzeni 40 lat po II wojnie światowej, pełna tajemnic i tragicznych zdarzeń.
Poruszająca powieść, która zachwyci miłośników romansu i literatury kobiecej.

„Library Journal”
 
To jedna z najbardziej uzależniających książek, jakie czytałam.
„Pocket Writes”

Drzewo Anioła - ebook

30,69 zł 33,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Urszula /2020-03-01

  1. Dość dobra powieść obyczajowa.
  2. O toksycznych relacjach, o decyzjach, które mogą zaważyć na całym życiu, o priorytetach w życiu i dokonywaniu wyborów co jest ważne. O tym, że czasem nasze ciało nie chce dopuścić do nas prawdy i trzeba czasu aby zmierzyć się z tym co najgorsze.
  3. Irytujące ciągłe robienie wszystkim herbaty ;) tak jakby miała ona uzdrawiającą moc.
  4. Pod koniec troszkę przegadana.

1 - 1 z 1 opinii