Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dziedzictwo – ebook

CENA NEXTO

Hannah Fielding  

08.04.2023

05.04.2023

polski

500

London Wall Publishing

9788366798274

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Młoda dziennikarka musi zdecydować, czemu ma pozostać wierna, kiedy miłość i pożądanie zderzą się z mrocznymi sekretami przeszłości.

Luna Ward, dziennikarka z Nowego Jorku pisząca na tematy naukowe, przemierza pół świata, by przeprowadzić tajne rozeznanie w klinice stosującej alternatywne metody leczenia w Kadyksie. Udając zainteresowaną odkryciami badaczkę, zostaje tam zatrudniona, jednak zadanie coraz bardziej się komplikuje, a uporządkowane życie Luny ogarnia kompletny chaos.

Lekarz, którego zamierzała wziąć pod lupę, kontrowersyjny Ruy Rueda de Calderón, jest zupełnie inny niż się spodziewała. Mężczyzna o surowej cygańskiej urodzie i przewrotnym poczuciu humoru robi wszystko, żeby ją zdobyć. Ale jak mogłaby ulec namiętności na przekór wszystkiemu, co podpowiada zdrowy rozsądek? I czy Ruy zdoła jej jeszcze kiedykolwiek zaufać, jeśli odkryje jej prawdziwą tożsamość? W dodatku Luna dowiaduje się, że on sam ukrywa druzgocącą prawdę…

Hiszpańska krew płynąca w żyłach Luny budzi się w zetknięciu z krainą egzotycznych legend, pełnych fantazji Cyganów i zmysłowej muzyki flamenco. Oszałamiająco barwny Kadyks wywiera magiczny wpływ na jej serce. Czy miłość Ruya i Luny ma szansę przetrwać pomimo dziedzictwa kłamstw i tragedii, jakie ciążą na ich rodzinach, i odrodzić się niczym Feniks z popiołów?

Dziedzictwo to opowieść o prawdzie, marzeniach i pożądaniu. Ale w świecie sekretów trzeba bardzo uważać, czego się pragnie…

Dziedzictwo - ebook

36,27 zł 39,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!