Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dziewczyna od trawnika – ebook

TANIEJ 7 %

Dorota Pasek  

16.07.2019

16.07.2019

polski

350

Zysk i S-ka

9788381167321

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Tych dwoje na pewno łączy wypielęgnowany trawnik i stara kosiarka… Ale co jeszcze?

Adam nie wie, co to spokój. Żyje jak na wulkanie, jeżdżąc na liczne spotkania biznesowe. Pędzi, bo w firmie zawsze jest coś do zrobienia. Niewiele osób rozumie, dlaczego pewnego dnia sprzedaje niemal wszystko, co ma, i kupuje dom nad jeziorem. A razem z domem „w pakiecie” ogrodniczkę, której płaci za pielęgnowanie ogrodu, sprzątanie i gotowanie.

Marysia w szufladce nocnego stolika trzyma różowe plastikowe etui. Dwa razy dziennie ciągnie za czerwone serduszko, by wyjąć z opakowania jeden proszek na dobry sen i jeden na pogodny dzień. Robi tak niemal od dwóch lat, od kiedy jej życie legło w gruzach i wróciła na wieś. Ceni sobie ciszę i spokój. Czuje jednak, że je stoi w miejscu, i chyba dojrzewa do zmian. Szczególnie, że oczy Adama śledzą ją coraz uważniej…

Dziewczyna od trawnika to druga powieść Doroty Pasek, autorki świetnie przyjętego przez czytelników Czasu gniazdowania.

Dziewczyna od trawnika - ebook

26,04 zł 28,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Urszula/2019-09-16

  1. Niezła powieść obyczajowa.
  2. Historia toczy się wartko, nie ma niepotrzebnych dłużyzn.
  3. O miłości, często bolesnej, nie tylko miedzy kochankami ale tez miedzy dzieckiem a rodzicem. O wybaczeniu i radzeniu sobie z poczuciem winy. O tym, że żeby pójść dalej musisz zamknąć pewne etapy i warto to zrobić mimo że bywa to ekstremalnie trudne.
  4. Co ważne mimo że postaci są lekko egzaltowane to nie jest to irytujące, autorka potrafiła utrzymać to na odpowiednim poziomie, co nadaje całej historii większej autentyczności.

1 - 1 z 1 opinii