Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dziewczyna z dzielnicy cudów. Tom 1. Nikita. Wydanie II – ebook

TANIEJ 7 %

Aneta Jadowska  

13.07.2022

13.07.2022

polski

432

Sine Qua Non

978-83-8210-585-8

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Nowe wydanie historii Nikity, którą wszyscy uwielbiają. Od Anety Jadowskiej, którą wszyscy uwielbiają.

Świat alternatywny jest niczym pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz, na co trafisz. Są miasta baśniowe i przyjemne, takie, które zachęcają do wytchnienia i głębokiego oddechu. I jest Wars, szalony i brutalny, oraz Sawa, uzbrojona w kły i pazury. Miejsca pełne skrajności, które pokochasz i znienawidzisz. Tak jak ich mieszkańcy.

Jak ona, Nikita. Choć to nie jest jej jedyne imię. Dziecko zabójczyni i szaleńca, marzy, aby w jej przypadku jabłko padło daleko od jabłoni. Ale czy nie jest za późno?

Z Pozytywki, renomowanego klubu w Dzielnicy Cudów – części miasta, która przez magiczny galimatias utknęła w latach 30. poprzedniego wieku – zostaje uprowadzona piosenkarka. Próbuje ją odnaleźć Nikita, niestety tropy prowadzą w kierunku, w którym nigdy nie chciała się udać. Pomaga jej Robin. Czy na pewno? Kim on właściwie jest?

Klasyka urban fantasy, która zawładnęła sercami czytelników. Pozycja obowiązkowa dla miłośników fantastyki.

 

Jadowska przyzwyczaiła swoich czytelników do kilku rzeczy: nietuzinkowych bohaterek, alternatywnych miast pełnych złowrogich stworzeń i niedających się przewidzieć zwrotów akcji. W Dziewczynie… jest to wszystko, za co czytelnicy pokochali serię o Dorze Wilk, i dużo, dużo więcej!
Anna Misztak, red. nacz. Lubimyczytac.pl

Dziewczyna z dzielnicy cudów to początek trylogii urban fantasy, w której wątki sensacyjne grają pierwsze skrzypce. To opowieść mroczniejsza, bardziej nieprzewidywalna i ostrzejsza od innych serii autorki. Sięgając po nią, spodziewajcie się wartkiej akcji, specyficznego humoru, ogromu sarkazmu i ironii oraz ostrego języka, a także alternatywnych i niebezpiecznych miast, magii i odwołań do różnych wierzeń i mitologii.
Marta Krokus, Szatański Book Club

Dziewczyna z dzielnicy cudów. Tom 1. Nikita. Wydanie II - ebook

41,84 zł 44,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!