Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dziki ogień – ebook

TANIEJ 7 %

Ann Cleeves  

30.09.2020

30.09.2020

polski

480

Czwarta Strona

9-788-366-517-516

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Elektryzujący finał serii szetlandzkiej!

Angielska rodzina – Helena i Daniel Flemingowie – postanawia przenieść się na Szetlandy. Mają nadzieję, że przeprowadzka będzie nowym początkiem ich małżeństwa. Chcą również zapewnić lepsze życie autystycznemu synowi. Wkrótce po ich wprowadzeniu się do nowego domu, dotychczasowy właściciel posesji popełnia samobójstwo. 

Na Flemingów pada cień podejrzeń. Otrzymują groźby, ktoś wysyła im rysunki szubienicy. Gdy w ich domu zostaje odnalezione ciało młodej opiekunki do dzieci, plotki o tej rodzinie rozprzestrzeniają się jak dziki ogień

Jimmy Perez staje przed kolejnym trudnym wyzwaniem. Tylko czy jest na nie gotowy?

Dziki ogień - ebook

29,67 zł 31,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Sylwanka/2020-10-23

    Ostatnia część serii szetlandzkiej. Tym razem akcja powieści dotyczy angielskiej rodziny, która przenosi się na Szetlandy, żeby odzyskać spokój i zapewnić lepsze życie autystycznemu synowi. Wkrótce samobójstwo popełnia poprzedni właściciel nabytego przez nich domu. To jednak nie koniec koszmaru - niebawem w domu zostaje odnalezione kolejne ciało... Wokół rodziny narastają podejrzenia, które szerzą się niczym dziki ogień. Czy Jimmy Perez poradzi sobie z tą sprawą? i z własnymi uczuciami?

1 - 1 z 1 opinii