Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dzwony o zmierzchu. Ostatni portret – ebook

TANIEJ 7 %

Małgorzata Garkowska  

10.12.2021

10.12.2021

polski

Pascal

978-83-8103-459-3

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Saga rodziny Gardowskich.

Trudne wybory bohaterów pomiędzy dążeniem do szczęścia, a lojalnością wobec najbliższych na tle wydarzeń okresu wojennego.

Janina coraz trudniej radzi sobie z ukrywaniem tajemnic. Zastanawia się, jak jej romans z Jakubem Zigmanem mógł zabrnąć tak daleko. Wzrastające nastroje antyżydowskie w Europie zmuszają mężczyznę do wyjazdu z Płocka. Czy Janina i Jakub jeszcze kiedykolwiek się spotkają?

Córka Gardowskich – Michalina wchodzi w okres dojrzewania, zaczyna mierzyć się z plotkami na temat jej pochodzenia i poszukiwaniem tożsamości. Czy dziewczyna odkryje okrutną prawdę o jej biologicznych rodzicach?

W życiu Antoniego pojawia się młoda sekretarka – Marzena Markowska, której mężczyzna pomaga wyjść z trudnej sytuacji, co bardzo zbliża ich do siebie. Tymczasem niespodziewanie Gardowscy otrzymują od losu prezent, o którym marzyli od lat.

 


Autentyczna, przejmująca i pełna emocji opowieść o zwykłych ludziach, którym przyszło żyć w trudnych czasach. Historia, która zostaje w sercu. Polecam!
KATARZYNA CZARNECKA -KUC, autorka bloga Matka Książkoholiczka


Druga część Dzwonów o zmierzchu Małgorzaty Garkowskiej nie zawodzi. Antoni, Janina i ten trzeci. Autorka szczerze do bólu pisze o życiu w trójkącie i spełnianiu swoich ról. Czy można kochać dwie osoby równie mocno, czy monogamia istnieje? Ileż razy sami zadawaliśmy sobie te pytania… Fabuła powieści budowana jest na autentycznych wydarzeniach z dawnego Płocka, w którym toczy się akcja. Tu o zmierzchu wciąż biją dzwony.
ANNA LEWANDOWSKA, DZIENNIKARKA „GAZETY WYBORCZEJ”


Kiedy zaczyna się zdrada współmałżonka? Kiedy zaczyna się zdrada ojczyzny? Małgorzata Garkowska zadaje tylko pozornie oczywiste pytania, a czytelnik – wraz z bohaterami – szuka na nie odpowiedzi. Czy znajdzie je wśród wojennej zawieruchy…?
PAULINA MOLICKA, AUTORKA BLOGA DROPS KSIĄŻKOWY

Dzwony o zmierzchu. Ostatni portret - ebook

34,32 zł 36,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!