Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Fałszywy świadek – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Karin Slaughter  

27.10.2021

27.10.2021

polski

480

HarperCollins

978-83-276-7596-5

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Czasem wystarczy jedna chwila, by na zawsze odmienić czyjeś życie.

Leigh Collier ciężko pracowała, żeby zbudować swoje pozornie normalne życie. Jest dobrze opłacaną adwokatką, ma nastoletnią córkę, która świetnie radzi sobie w szkole, nawet jej rozwód przebiega w miarę kulturalnie. O takiej zwyczajności marzyła.

Pewnego dnia na jej biurku lądują akta dobrze sytuowanego młodego mężczyzny oskarżonego o gwałt. Leigh nigdy dotąd nie miała do czynienia ze sprawą takiego kalibru – jeśli ją wygra, jej kariera zawodowa nabierze rozpędu. W trakcie spotkania z oskarżonym uświadamia sobie jednak, że nieprzypadkowo wybrał ją na swojego obrońcę. Leigh zna podejrzanego. Podejrzany zna ją. W dodatku doskonale wie, co zdarzyło się dwadzieścia lat temu i dlaczego Leigh od tamtego czasu ucieka.

Fałszywy świadek - ebook

27,89 zł 29,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Maria Stępień/2022-01-03

    I tym razem nie zawiodłam się. Przeczytałam prawie wszystkie książki Karin Slaughter.i nie mogę nadal zrozumieć ,jak mężczyzni mogą tak okrutnie i bestialsko traktować kobiety i dzieci .Polecam tę książkę każdemu, komu leży na sercu los biednych, wykorzystywanych istot ludzkich. .

1 - 1 z 1 opinii