Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Gabinet luster – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Przemysław Żarski  

04.05.2022

04.05.2022

polski

400

Czwarta Strona

978-83-67176-76-7

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

W bagażu wspomnień najbardziej ciążą te, których nie da się wymazać.

 

Ten dzień miał wyglądać inaczej, ale zamiast śmiechu i dobrej zabawy przyniósł rozpacz i strach. Ada Rezler miała niespełna cztery lata, gdy jej nastoletni brat, Igor, zaginął podczas zabawy w chowanego. Co wydarzyło się tamtego dnia na leśnej polanie? To pytanie przez długie lata pozostawało bez odpowiedzi.

Dwadzieścia lat później wspomnienia tych tragicznych chwil wracają ze zdwojoną mocą. Zawartość tajemniczej koperty, którą Ada znajduje w drzwiach mieszkania, sprawia, że kobieta wraca do rodzinnej miejscowości, by zmierzyć się z przeszłością i poznać prawdę. Obojętnie jaka by ona była.

Ta historia jest jak rozbite lustro. Dopiero złożone fragmenty tworzą jasny obraz całości, w którym dotknięci traumą bohaterowie wciąż starają się przejrzeć. To zapis wielkiego bólu i równie wielkiej samotności. Bolesna wyprawa w przeszłość i w głąb siebie.

Opowieść o chłopaku, który zniknął, i dziewczynce, która już na zawsze została obarczona ciężarem tej nieobecności.

 

„Mroczna i klimatyczna opowieść, przeplatająca przeszłość z teraźniejszością i wnikająca w głowy zarówno bohaterów, jak i czytelnika. Znakomity thriller psychologiczny”.

Jędrzej Pasierski

Gabinet luster - ebook

31,53 zł 33,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Aellirenn_czyta/2022-06-07

  Czteroletnia Ada jest ostatnią osobą, która widziała swojego nastoletniego brata. Dwadzieścia lat później dziewczyna odbiera tajemniczą kopertę i koszmar sprzed lat wraca.

  „Gabinet luster” to historia pełna bólu, samotności i demonów przeszłości. Autor wybitnie dobrze stworzył gęsty, duszny klimat podsuwając mylne tropy i wciągając czytelnika w bagno niedomówień, żalu oraz mrocznych zakamarków psychiki bohaterów.

  Mam wrażenie, że w tym gatunku napisano już wszystko, a jednak Żarski stworzył thriller psychologiczny, w którym brak znanych mi schematów. To było zaskakujące, a zakończenie dosłownie wbiło mnie w fotel.

  Myślę, że nie ma się co rozwodzić. To jest po prostu kawał dobrej książki i warto po nią siegnąć.

1 - 1 z 1 opinii