Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Gdzie poniesie wiatr – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Kristin Hannah  

14.04.2021

14.04.2021

polski

460

Świat Książki

9788381399289

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Nowa powieść KRISTIN HANNAH, autorki bestsellerów “Słowik”, “Wielka samotność”, “Zimowy ogród” i "Firefly Lane" - książki, na podstawie której powstał serial z Katherine Heigl i Sarah Chalke w rolach głównych.

Jaką cenę ma amerykański sen?

Teksas, rok 1934. Miliony ludzi pozostają bez pracy, a susza pustoszy Wielkie Równiny. Rolnicy walczą o zachowanie ziemi i dobytku. Plony są niskie, studnie wysychają, a burze pyłowe niszczą wszystko na swojej drodze.

W tych niepewnych, niebezpiecznych czasach Elsa Martinelli musi dokonać bolesnego wyboru: walczyć o ziemię, którą kocha, czy udać się do Kalifornii w poszukiwaniu lepszego życia? „Gdzie poniesie wiatr” to niezapomniany obraz „amerykańskiego snu”, widziany oczami niezwykłej kobiety, której odwaga i poświęcenie stają się znakiem szczególnym całego pokolenia.

Kristin Hannah pokazuje rzeczywistość Wielkiego Kryzysu i świat, w którym społeczeństwo podzielone jest na tych, którzy żyją godnie, i na tych, którzy nie mają zupełnie nic.

„Brutalny realizm, głęboko emocjonalne postaci i żywa narracja sprawiają, że ta historia od samego początku jest na wskroś prawdziwa. Elsa to kobieta konsekwentnie broniąca wyznawanych przez siebie zasad oraz ludzi, których kocha.” - Publishers Weekly

Gdzie poniesie wiatr - ebook

33,95 zł 36,50 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2021-05-06

  Oj, jakże ciężko mi się tą książkę czytało...
  A wszystko przez ogrom emocji, targających niewyobrażalnie moją wrażliwą duszą. Zdawało mi się chwilami, że nie dam rady przeczytać ani zdania więcej, więc odkładałam książkę, po czym wracałam z nadzieją, że gdzieś wreszcie znajdę w niej coś pozytywnego...
  Całe życie Elsy, głównej bohaterki, to droga pod górę. Wydawałoby się, że brak miłości w swoim rodzinnym domu, związany z tym kompletny brak poczucia własnej wartości, to najgorsze, co mogło ją w życiu spotkać, ale los potrafi pisać jeszcze gorsze scenariusze. To, z czym przyszło jej się mierzyć, jaką bolesną przebyć drogę i jak bardzo musiała okrzepnąć, walcząc o siebie i swoje dzieci, brzmi wręcz okrutnie, przytłacza i tak tą książkę zapamiętam. Polecam, ale i ostrzegam - nie będzie "różowo"

1 - 1 z 1 opinii