Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Gra o duszę – ebook

CENA NEXTO

Aneta Rzepka  

03.04.2012

12.03.2012

polski

104

RW 2010

978-83-63111-72-4

Ocena: 3.3 (3 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • PDF
 • MOBI

Opis

Gra o duszę jest zmysłowo-brutalną opowieścią o młodej kobiecie, która zakochuje się w najmniej odpowiednim mężczyźnie i pada ofiarą zmyślnie uknutego spisku. Doskonała kumulacja emocji, cierpienia oraz erotyki nie pozwala na przejście obok tekstu obojętnie. Wątek nieba i piekła oraz walki dobra ze złem kieruje powieść w nurt fantasy, miłość nadaje jej barwy romansu, a wiarygodność psychologiczna postaci oraz realizm opowieści sprawiają, że tekst jest na wskroś współczesny.

 

Miałam dreszcze i wypieki... Dawno żadna literacka historia nie wzbudziła we mnie takich emocji.

Odważne. Wciągające. Powieść wzrusza, podnieca, bulwersuje i przeraża jednocześnie. Uczciwie ostrzegam cnotki i szczerze polecam bezpruderyjnym.

 

Aneta Rzepka urodzona 16 stycznia 1980 roku w Wołominie. Mieszka w Warszawie, chociaż marzy jej się drewniana chatka w górach i śpiew ptaków zamiast warkotu samochodów.

Studiowała filologię polską na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Z wykształcenia historyk literatury polskiej i teatrolog, z zamiłowania mól książkowy, z powołania żona i matka.

Autorka bajek, tworzonych na własny użytek, licznych opowiadań i dłuższych tekstów prozą.
W 2010 r. zadebiutowała powieścią Tohańska branka, w 2011 r. wydała powieść Na strunach marzeń, a w 2012 Świat w pastelach Ingi. Prowadzi blog autorski (www.atena-literaplog.blog) oraz blog z recenzjami (www.recenzje-elwira.blogspot.com).

Wydanie dostępne w nowej wersji formatu MOBI.

Gra o duszę - ebook

11,61 zł 12,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

7,74 zł 12,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3.3 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:4
  Elżbieta Łopata/2013-03-28

  W związku z czytaną poprzednio książką PIĘĆDZIESIĄT TWARZY GREYA, nie pozostaje nic innego jak stwierdzić, że obie książki są do siebie bliźniaczo podobne. Aczkolwiek ciekawe.

 • Ocena:5
  Janka /2013-02-09

  Odebrałam tę opowieść jak współczesną, erotyczną baśń dla dorosłych. Oczekiwałam napięcia, tajemnicy, czegoś zakazanego, mrocznego, nawet wstydliwego, czytanego z wypiekami na twarzy - i to dostałam. Bohaterka jest uwikłana w dziwną, poniżającą, a zarazem fascynującą ją namiętność. Jest kuszona, karana cieleśnie, nagradzana nieoczekiwaną czułością, i zagubiona - głównie we własnych uczuciach. Jak na baśń przystało są elementy nadprzyrodzone, siły wyższe, walka dobra ze złem. No i jest morał: że miłość i czyste serce są silniejsze niż cynizm i okrucieństwo.

 • Ocena:1
  Marek /2013-01-13

  W drodze na szczyt grafomaństwa to dziełko dopełzło naprawdę wysoko... bez sensu, bez logiki, bez szczypty humoru. Mimo że to tylko 86 stron, trudno dotrwać do końca...

1 - 3 z 3 opinii