Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Gra w morderstwo – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Rachel Abbott  

15.07.2020

15.07.2020

polski

416

Wydawnictwo FILIA

978-83-8195-219-4

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

ŻAL MOŻE SIĘ ZMIENIĆ W TRUCIZNĘ. ZROBI SIĘ ZBYT MROCZNY, ZBYT CIĘŻKI I JUŻ CIĘ NIE WYPUŚCI.
Rok temu o tej porze wszyscy przyjechaliśmy na ślub Lucasa do położonej nad samym morzem, imponującej rezydencji w Kornwalii. Tego dnia nie doszło jednak do żadnego ślubu.
Teraz Lucas zaprosił nas ponownie, tym razem na rocznicę. Ale rocznicę czego? Ślubu, do którego przecież nie doszło, czy może tragedii, która wydarzyła się tamtego dnia? Dziś poinformował nas, że przygotował grę. Każdy musi wziąć w niej udział.
CZEGO ON OD NAS CHCE? O CZYM NAM NIE POWIEDZIAŁ?
I CO SIĘ WYDARZY, KIEDY TA STRASZNA GRA DOBIEGNIE KOŃCA?
Gra w morderstwo” to po „Zmuszonej, by zabić” kolejny mroczny thriller psychologiczny z charakterystycznym dla Abbott stawianiem czytelnika przed koniecznością trudnego wyboru moralnego i mistrzowską charakterystyką postaci.

Gra w morderstwo - ebook

30,60 zł 32,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Sylwanka/2020-08-15

    Kolejny mroczny thriller psychologiczny autorstwa Rachel Abbott. Czterech przyjaciół z dzieciństwa spotyka się po latach na ślubie jednego z nich - Lucasa. Zamiast ślubu dochodzi jednak do tragedii... Rok później Lucas znów zaprasza przyjaciół w to samo miejsce i ma dla nich przygotowaną niespodziankę... Zaczyna się gra, w którą muszą grać wszyscy, z obawą, co będzie, gdy gra się skończy...

1 - 1 z 1 opinii