Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Gra w szarozielone dla początkujących – ebook

TANIEJ 5 %

Andrzej Janczewski  

30.04.2013

polski

230

E-bookowo

978-83-7859-155-9

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Gra w szarozielone dla początkujących jest literacką mozaiką obrazków z życia nastolatka w latach wczesnego peerelu. Przedstawia osobliwy punkt widzenia na ówczesne zjawiska społeczne, opatrując je ironicznym komentarzem, aczkolwiek nie potępia tych czasów totalnie. Ta niekonwencjonalna w formie książka adresowana jest do wszystkich: zarówno do młodego, wchodzącego w życie pokolenia jak i ludzi dojrzałych, z których część niewątpliwie odnajdzie w niej własną młodość. A jej pogodny klimat i delikatna nuta refleksji zjedna sobie każdego czytelnika.

 

Andrzej Janczewski o sobie: urodziłem się pod sam koniec wojny. Potem normalne dzieciństwo w niezbyt normalnych czasach i barwna młodość w szarej rzeczywistości. Dalej studia i lata zawodowo związane z elektroniką: pierwsze telewizory kolorowe, pierwszy internet szerokopasmowy. Niedawno przekazałem pałeczkę młodszym. A poza tym proste, zwyczajne życie: żona, dzieci, dom i domownicy mniejsi.

Co lubię? Cztery pory roku, lasy, rzeki, zwierzęta. Coś tam pisałem zawsze – niegdyś artykuły w czasopismach branżowych, teraz czas na prozę i trochę wierszy.

Gra w szarozielone dla początkujących jest trzecią publikacją autora. Wcześniej ukazała się powieść Obserwator i książka zawierająca opowiadania Wszystko już zblakło, spłowiało… oraz Przełom lata.

Gra w szarozielone dla początkujących - ebook

11,40 zł 12,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!