Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

I am reading - Czytam sobie: Tajemnica namokniętej gąbki – ebook

TANIEJ 7 %

Zofia Stanecka  

31.10.2020

23.09.2019

polski

152

Saga Egmont

9788726127942

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Bartek i Ziutek są świadkami niezwykłych wydarzeń. W ich szkole dzieją się naprawdę dziwne rzeczy. Ktoś podmienia worki w szatni i chowa buty. Na dodatek nieustannie moczy kredę i gąbkę do ścierania tablicy. Poruszeni chłopcy w trybie pilnym zwołują po lekcjach naradę. We dwóch postanawiają rozwikłać tajemnicę namokniętej gąbki. Czy uda im się ustalić sprawcę całego zamieszania? Może to jakiś potwór z piwnicy? Jedno jest pewne – rozwiązanie zagadki to dopiero początek ich przygód!

Autorką "Tajemnicy namokniętej gąbki" jest Zofia Stanecka – autorka bestsellerowej serii o "Basi" oraz wielu innych książek i opowiadań dla dzieci. Opowieść zilustrowała Agnieszka Surma.

Książka należy do serii "Czytam sobie z bakcylem", nowej propozycji literackiej dla starszych dzieci. Propozycje "z bakcylem" skierowane są do młodych czytelników, którzy opanowali już trzy poziomy podstawowej serii, a zarażeni bakcylem czytania chcą dalej rozwijać swoją pasję.

Nowa propozycja to kolejne fascynujące przygody i wciągające historie spod piór najlepszych autorów i ilustratorów! Jeszcze więcej stron niezapomnianych wrażeń!

I am reading - Czytam sobie: Tajemnica namokniętej gąbki - ebook

12,08 zł 12,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!