Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Inebriante: zbiór opowiadań erotycznych na dobry nastrój – ebook

CENA NEXTO

Erika Svensson   Annah Viki M.   Ewa Maciejczuk   M. J. Passion   Andrea Hansen   Camille Bech   Elena Lund   Chrystelle Leroy   Lisa Vild  

03.11.2023

03.11.2023

polski

130

LUST

9788727091549

  • EPUB
  • MOBI

Opis

„Położyłam ręce na jego umięśnionej klatce piersiowej i przycisnęłam usta do jego ust. Jego język odnalazł mój, Armand smakował i pachniał jak lato i ciepły piasek. Dokładnie to, czego w tej chwili pragnęłam!"

Zima w Montrealu jest zimna, ciemna, a przede wszystkim długa. Zimno, praca, zimno, sen, jak to mówi Clara. Dlaczego więc jej koleżanki z pracy są w tym roku takie radosne? W towarzystwie jednej z nich Clara udaje się na happy hour do nowego modnego baru w Montrealu, gdzie odkrywa rajską oazę i poznaje przystojnego Armanda. To opalony biznesmen w szortach i tenisówkach, który potrafi ją rozgrzać, nawet w lutym. Z jednej strony Armand sprawia wrażenie zainteresowanego, z drugiej jednak trzyma dystans. Czy to była tylko iluzja? Czym życie zaskoczy seksowną czterdziestolatkę? Idealne opowiadanie dla wszystkich poszukujących egzotyki i gorących wrażeń (Niezwykle ciepła zima w Montrealu, Chrystelle LeRoy)

Inebriante: zbiór opowiadań erotycznych na dobry nastrój" to trzecia część nowej serii wydawnictwa LUST, w której bohaterowie i bohaterki poszukują szczęścia, eksperymentując ze swoją seksualnością i spełniając najskrytsze fantazje erotyczne. Zbiór spodoba się wszystkim, dla których ważna jest w życiu pasja, poczucie spełnienia i prawdziwe emocje. Wyruszcie razem z bohater(k)ami w podróż pełną erotyzmu, zmysłowości i pożądania. Gwarantujemy, że dzięki tym opowiadaniom podbijecie sobie dobry nastrój i osiągnięcie szczyty przyjemności!

Część 3 w serii: „Intimo, Intenso, Inebriante". Zbiór zawiera następujące opowiadania:

Viola

Poliamoria w Paryżu

Maliwan

Parkingowy

Witaj w Kitty

Midsommar

Niezwykle ciepła zima w Montrealu

Bardzo upalne lato

Lokatorzy

Ostatni klient

Inebriante: zbiór opowiadań erotycznych na dobry nastrój - ebook

22,49 zł 24,99 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

14,99 zł 24,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!