Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Infekcja – ebook

TANIEJ 7 %

Tess Gerritsen  

13.04.2015

01.04.2015

polski

408

Wydawnictwo Albatros

978-83-7985-179-9

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

 

Powieści Gerritsen łączą w sobie profesjonalną wiedzę medyczną, lekkość pióra i talent do filmowej narracji. Strach zgasić światło!

Na ostry dyżur do szpitala w Springer w Bostonie zostaje przyjęty staruszek z objawami choroby Alzheimera. Wstępne badanie nie ujawnia żadnych dolegliwości neurologicznych. Podejrzewając udar mózgu, doktor Toby Harper nakazuje wykonanie tomografii komputerowej. Gdy reanimuje kolejnego pacjenta, jej podopieczny dosłownie rozpływa się w powietrzu.

Kilkanaście dni później do szpitala trafia mężczyzna z takimi samymi objawami, jak u nadal nieodnalezionego Harry'ego Slotkina, i wkrótce umiera. Kilka innych tajemniczych zgonów, których wyjaśnieniem zajmuje się Toby, wskazuje coraz wyraźniej, że to nie epidemia, lecz rezultat czyjegoś świadomego działania.

Ślady prowadzą Toby od nastoletniej prostytutki w ciąży do niespodziewanej tragedii w jej własnej rodzinie. Przypadkowe kawałki układanki zaczynają tworzyć przerażający wzór…

 

Infekcja - ebook

26,04 zł 28,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Ewa W/2020-03-15

    Każda jedna książka jest napisana, tak aby wciągnąć czytelnika w świat przestępstwa i bohatera, który, walczy o sprawiedliwość. Lubię książki Tess Gerritsen i polecam miłośnikom dreszczyku:)

1 - 1 z 1 opinii