Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Inna kobieta – ebook

BestsellerCENA NEXTO

Gabriel Allon  

Daniel Silva  

14.11.2018

14.11.2018

polski

HarperCollins

9788327639905

Ocena: 5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Kret to w języku szpiegów agent, który przez lata działa na rzecz obcego państwa.  Powód bezsennych nocy szefów wszystkich wywiadów. Człowiek, który może jednym słowem zniweczyć budowaną z mozołem siatkę szpiegowską. Wiele wskazuje, że ten wróg działa teraz w samym sercu zachodniego świata.
Śledztwo w tej sprawie rozpoczyna Gabriel Allon, szefa izraelskiego wywiadu. Trop prowadzi go do Wiednia, ale jego najcenniejszy rosyjski kontakt zostaje tam brutalnie zamordowany. Gabriel postanawia przeanalizować historyczne źródła i ponownie zbadać sprawę słynnej Piątki z Cambridge – pięciu brytyjskich intelektualistów zwerbowanych w trzydziestych latach przez Rosjan.
Tymczasem w odciętej od świata andaluzyjskiej wiosce ukrywa się kobieta, która nie tylko zna odpowiedzi na nurtujące go pytania, ale właśnie zaczęła pisać pamiętnik. Jeżeli zdąży wyjawić prawdę, niebezpieczeństwo zostanie zażegnane. Jednak jeżeli ktoś ją uciszy, układ sił na świecie zmieni się tak radykalnie, że obudzimy się w zupełnie innej rzeczywistości

Inna kobieta - ebook

33,47 zł 35,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  barbara wojcik/2020-01-22

  Swietna

 • Ocena:5
  Rafał Artymicz/2019-01-15

  Kolejna część historii Gabriela Allona. Autor jak zawsze świetnie prowadzi akcję, nie zanudza czytelnika. Mimo już dużej bibliografii to autor 'nie wpada' w rutynę.

1 - 2 z 2 opinii