Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Inni niż my – ebook

TANIEJ 5 %

Tommi Kinnunen  

11.10.2017

polski

321

WAB

978-83-280-4951-2

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Kontynuacja rodzinnych historii z bestsellerowej powieści "Cztery drogi".

Inni niż my” to historia nowego miejsca – domu powstającego na powojennych gruzach i w cieniu traumatycznej przeszłości. Ciepła, pełna wzruszeń opowieść o losach najmłodszego pokolenia rodziny poznanej w powieści „Cztery drogi”.
Losy głównych bohaterów – niewidomej Heleny, homoseksualnego Tuomasa i Johannesa, poszukującego własnego miejsca w świecie – przynoszą sugestywny obraz życia rodzinnego i, dokonującej się nieuchronnie, pokoleniowej zmiany warty.

Inni niż my” jest powieścią o tym,  jak pozostać wiernym sobie,  starając się nie krzywdzić innych i nie łamać zasad wyniesionych z domu rodzinnego. A także o tym, że życie jest nieustannym tworzeniem samego siebie w otoczeniu innych, niekiedy bardzo nam bliskich ludzi.

To wzruszająca historia miejsca, do którego wraca się we wspomnieniach, kreujących postawy i rodzinne relacje. Podczas lektury, czytelnik wybiera się w podróż do miejsc znanych z własnych doświadczeń, bo każdy z nas ma swoje własne Lopotti.

Tommi Kinnunen – (ur. 1973) fiński nauczyciel i pisarz, autor spektakli i tekstów kabaretowych. Cztery Drogi to jego debiutancka książka, która otrzymała szereg nagród i nominacji, m.in. nagrodę Finnish Grand Journalism Prize za najlepszą powieść 2014 roku oraz nagrodę Fińskiego Stowarzyszenia Księgarzy.

Inni niż my - ebook

30,39 zł 31,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:3
  Urszula /2019-08-10

  1. Ciekawa kontynuacja i uzupełnienie losów bohaterów pierwszej części.
  2. Historia o bólu, cierpieniu w byciu innym, powolnej akceptacji, że innym się już nie będzie.
  3. O rodzinie, w której może cię spotkać ból i cierpienie, alei akceptacja i ciepło.
  4. Ciekawe uzupełnianie fabuły z pierwszej części, powrót do opisanych wątków z perspektywy wydawałoby się mniej ważnych bohaterów, którzy teraz stają się centrum.
  5. Dobra choć nie tak dobra jak pierwsza cześć. Warta przeczytania dla domknięcia wątków 1 części.

1 - 1 z 1 opinii