Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Istoty ulotne. Opowieści psychoterapeutyczne – ebook

TANIEJ 7 %

Irvin D. Yalom  

12.02.2020

12.02.2020

polski

224

Czarna Owca

9788381435970

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Na niniejszy zbiór złożyło się dziesięć poruszających opowieści o ludzkich losach i sile psychoterapii. Wybitny psychiatra Irvin D. Yalom odkrywa przed czytelnikiem pilnie skrywane tajemnice, lęki i humor, które są nieodłączną częścią nie tylko pracy terapeutycznej, ale także samego życia. U kresu długiej i błyskotliwej kariery, przywołuje zawodowe doświadczenia, zarówno ostatnie, jak i dawno minione, by zmierzyć się z dwoma największymi wyzwaniami, którym musi stawić czoło każdy człowiek: jak w wartościowy sposób przeżyć życie i jak radzić sobie z perspektywą jego nieuchronnego końca.

Rozważając dylematy swoich pacjentów, Yalom nie tylko daje nam wgląd w ich osobiste pragnienia i motywacje, lecz także opowiada o wysiłkach, jakie musi podejmować, by pogodzić własne życie emocjonalne z wymaganiami, jakie stawia przed nim zawód terapeuty. Dzięki pokorze i empatii lekarza oraz mistrzowskiej narracji doświadczonego literata pokazuje, że proces psychoterapii może należeć do najbardziej poruszających wydarzeń w życiu człowieka.

Istoty ulotne. Opowieści psychoterapeutyczne - ebook

23,24 zł 24,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Maria/2021-07-02

    Świetna książka nie tylko dla tych, których ciekawi jak wygląda praca terapeutyczna. Bardzo dobrze napisana i dająca spory materiał do przemyśleń nad ludzkimi wyborami i sensem życia. Z pewnością sięgnę po kolejne pozycje tego autora.

1 - 1 z 1 opinii