Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Jak przetrwać w średniowiecznej Anglii – ebook

CENA NEXTO

Ian Mortimer  

15.11.2020

15.11.2020

polski

368

Wydawnictwo ASTRA

978-83-66625-43-3

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

 

Oto niezwykły przewodnik po epoce tak odległej, że życie codzienne przypomina szkołę przetrwania!
Czy jesteś gotowy na dietę złożoną z gotowanego boczku, chleba i grochu, konieczność zapuszczenia wzbudzającej zaufanie brody i publiczne pocałunki z innymi mężczyznami na znak pokoju? Czy odnajdziesz się w świecie, w którym kobiecie nie wolno wzruszać ramionami, kąpiel raz na tydzień i codzienne czesanie włosów są dowodem próżności?
Poznaj epokę, w której zarazę powodowało niekorzystne ustawienie planet, próchnicę leczono za pomocą opium, bogaci płacili biedocie za pojawienie się na pogrzebie, a lordowie w imię mody potykali się o czubki własnych butów. Witaj w czasach, gdzie siedmiolatek za kradzież trafi na szubienicę, porządnego fachowca nie stać na marmoladę, a z ludźmi z wyższych sfer najprędzej dogadasz się po francusku. Nadal marzysz o podróżach w czasie? Jeśli tak, zapraszamy do lektury niezwykłej książki, dzięki której poznasz prawdziwe średniowiecze.
Przekonaj się, czy dasz radę przeżyć w XIV-wiecznej Anglii!

Jak przetrwać w średniowiecznej Anglii - ebook

41,84 zł 44,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Pawel Tomczyk/2022-08-29

    Fantastyczny opis życia w średniowiecznej Anglii. Czytając można się poczuć, jakby się człowiek cofnął w czasie do XIII - XIV wieku. Zabawny język i niestandardowe podejście do czytelnika (mamy się poczuć, że jesteśmy w środku wydarzeń) sprawiają, że jest to bardzo przyjemna lektura. Polecam.

1 - 1 z 1 opinii