Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Jeśli tylko Ty – ebook

TANIEJ 7 %

Klaudia Bianek  

11.08.2021

11.08.2021

polski

344

Czwarta Strona

9788366981157

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Jeśli tylko Ty, pierwszy tom nowej serii Nieobojętność autorstwa Klaudii Bianek, to historia, która nie wydarzyła się naprawdę. I całe szczęście. To byłby potworny skandal.
Agata Targosz, młoda dziennikarka pracująca w gazecie swojego męża, dostaje ważne zlecenie. Ma napisać książkę o człowieku, którego nazwisko nie schodzi z pierwszych stron gazet. Po warunkowym opuszczeniu aresztu Kamil Przybora jest na językach wszystkich. Jego sprawa wciąż czeka na wyjaśnienie, a każdy dziennikarz marzy o tym, by z nim porozmawiać i opisać jego wersję wydarzeń. Ale Kamil nie chce rozmawiać z nikim. Z nikim, oprócz Agaty.
Tylko jej pozwoli poznać prawdę o tym, co przeszedł. Może z demonami przeszłości można walczyć jedynie we dwoje?

Jeśli tylko Ty - ebook

29,67 zł 31,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2022-01-19

    Książki Klaudii Bianek bardzo lubię, bo wywołują falę emocji podczas lektury.Byłam ogromnie zaskoczona, że za taką delikatną okładką kryje się trudna historia, dwójki ludzki. A mowa tu o głównych bohaterach powieści: Agacie i Kamilu. Każde z nich zmaga się z ciężka sytuacją, jaka jest spowodowana wydarzeniami z przeszłości. Ich dusze są poranione i ciężko będzie im je naprawić. Ale dobro, miłość, szczęście, powinny im w tym pomóc. Ale czy uda im się wyswobodzić z przeszłości ?
    To pierwszy to naprawdę dobrze zapowiadającej sie serii

1 - 1 z 1 opinii