Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Jeszcze jeden dzień w raju – ebook

CENA NEXTO

Aleksander Sowa  

08.03.2012

01.07.2011

polski

246

Aleksander Sowa

978-83-272-4139-9

Ocena: 4.3 (3 oceniających) Oceń produkt

 • PDF
 • EPUB
 • MOBI

Opis

 

„Najlepsza książka na lato wortalu Granice.pl " - nagroda Czytelników i jury.

Czwórka zwykłych ludzi. Trzy kłamstwa i hipnotyczna opowieść o miłości, namiętności i żądzy. Kobieta i mężczyzna, romans, gorące pożądanie i niszcząca wszystko zazdrość.

 

Jeszcze jeden dzień w raju to opowieść o ludziach zaplątanych we własnych uczuciach. Studium uczuć, charakterów, emocji i obsesji. Historia, która mówi o tym, co ważne, prawdziwe i co czasem tak bardzo potrafi nas boleć. Powieść o prawdziwych wydarzeniach, o trudnych wyborach i ich konsekwencjach. Historia o całym życiu i opowieść o jednym dniu. Najważniejszym dniu w życiu, bo to ten magiczny dzień. Dzień, który zmienia w życiu wszystko.

 

Jeszcze jeden dzień w raju to nieprzyzwoicie prawdziwa historia, w której wcale nie pojawia się raj. Raczej pytanie - jaką cenę trzeba zapłacić by się do niego dostać.

 

Jeszcze jeden dzień w raju - ebook

8,91 zł 9,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 8,91 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

5,94 zł 9,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 8,91 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.3 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:4
  Maria Majtyka/2017-02-12

  Moim zdaniem to niezła książka.

 • Ocena:5
  Krzysztof Siemieński/2012-06-11

  Miłość, zazdrość - życie... Bardzo ciekawa powieść o tym jak namiętności potrafią zawładnąć ludźmi.

 • Ocena:4
  Stanisław Rozalski/2012-06-11

  Akcja rozpoczyna się bardzo dynamicznie, aby następnie z literatury rodzaju męskiego przeobrazić się w literaturę dla kobiet. Po jej przeczytaniu mam mieszane uczucia. Po pierwsze mało optymizmu, po drugie ukazanie nietrwałych relacji z kobietami to forma nakręcania męskich lęków, co nie współgra z obrazem postaci głównego bohatera. Zewnętrznie typ mocnego mężczyzny, motocykl, skórzana kurtka, szybka jazda starym samochodem, a z drugiej strony jakaś nieporadność w pierwszym związku z kobietą i uwikłanie w drugi związek, nie rokujący przyszłości.

  Czyli literatura dla melancholików, co nie znaczy, że źle się ją czyta. Pozycja dostała nagrody, ale ja podsumuję ją w ten sposób - pozycja do przeczytania i odłożenia na półkę. Nie sądzę, abym wrócił do niej za jakiś czas. Może młodsi mężczyźni (ja mam 57 lat) ocenią ją cieplej.

1 - 3 z 3 opinii