Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Komercyjne i przemysłowe aplikacje Internetu rzeczy na Raspberry Pi – ebook

TANIEJ 7 %

Ioana Culic Alexandru Radovici Cristian Rusu  

16.12.2021

26.01.2021

polski

272

Promise

978-83-7541-439-4

  • PDF

Opis

Wykorzystanie Raspberry Pi oraz nowoczesnych technik informatycznych do budowania przemysłowych systemów Internetu rzeczy (IoT). Zasady i teoretyczne aspekty technologii IoT w połączeniu z praktycznymi projektami prowadzącymi do szczegółowych opisów przemysłowych aplikacji IoT.
W tej książce zaprezentowano rzeczywiste aplikacje IoT oparte na Raspberry Pi, wykraczające poza względnie proste demonstracje edukacyjne lub hobbystyczne. Przejdziesz od majsterkowania z niewielką liczbą czujników i prostych urządzeń do budowania w pełni rozwiniętych produktów do zastosowań komercyjnych oraz systemów przemysłowych. Będziesz także pracować z czujnikami i siłownikami, technologiami webowymi używanymi do komunikacji w sieciach IoT oraz wdrożeniami rozwiązań oprogramowania IoT na dużą skalę. Ponadto dowiesz się, jak projektować takie systemy i zapewniać ich długoterminowe działanie.
Zobacz Raspberry Pi w nowym świetle, które podkreśla prawdziwie przemysłowy potencjał tego urządzenia. Wyjdź poza proste włączanie migania diod podłączanych do Raspberry Pi, aby dotrzeć do rzeczywistego zarządzania siecią urządzeń IoT.

Hobby – majsterkowanie / oprogramowanie
Dla początkujących i średniozaawansowanych

Komercyjne i przemysłowe aplikacje Internetu rzeczy na Raspberry Pi - ebook

74,21 zł 79,80 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!