Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kraina baśni jest dla wszystkich – ebook

TANIEJ 7 %

Opracowanie zbiorowe  

01.01.2022

25.11.2021

polski

196

Wydawnictwo Krytyki Politycznej

978-83-67075-11-4

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Przeczytajcie opowieść o króliku, który urodził się z trzema uszami i który wykorzystuje swoją odmienność i wyjątkowość, by uratować las. Poznajcie niezwykłą historię znalezionego w lesie przez staruszków Żelaznego Laciego. Posłuchajcie o Calineczce, która choć jest maciupeńka, ma niezwykłą siłę, by zmierzyć się z życiem. I nie zapomnijcie o adoptowanym Batbajánie, który jak Kopciuszek, na balu poznaje swoją miłość.

Ta książka skierowana jest do wszystkich tych, którzy mają trudności ze znalezieniem swojego miejsca w świecie. Każda z baśni pokazuje, nie tylko to, że nie wszyscy jesteśmy tacy sami, ale przede wszystkim jak kolorowe i różnorodne może być życie.


Kraina baśni jest dla wszystkich” to dowód na to, że legendy, baśniowe motywy i odwieczne przypowieści są wciąż żywe. Rozwijają się, zmieniają, adaptują do naszych czasów, a w ich klasycznych przesłaniach z łatwością odnajdujemy odbicie współczesnych problemów. Ten zbiór bajek to skarbnica urzekających, mądrych, niekiedy przewrotnych opowieści, które młodym czytelnikom objaśniają piękno i różnorodność świata, natomiast starszym… otwierają oczy.

 

Marcin Szczygielski


Kraina baśni jest dla wszystkich - ebook

46,41 zł 49,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!